Sześć sióstr. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 361-370 kostiumowej telenoweli w TVP


Sześć sióstr to hiszpański serial kostiumowy, który ukazuje losy rodzeństwa od roku 1913. Serial można oglądać w TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od czwartku do niedzieli o godz. 20:30 w TVP Kobieta, trwają ok. 50 minut.

Sześć sióstr / fot. TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków serialu dostępne są tutaj.

Sześć sióstr odcinek 361
(niedziela, kwietnia, godz. 20:30 TVP Kobieta)

Sześć sióstr odcinek 362
(czwartek, kwietnia, godz. 20:30 TVP Kobieta)

Sześć sióstr odcinek 363
(piątek, kwietnia, godz. 20:30 TVP Kobieta)

Sześć sióstr odcinek 364
(sobota, kwietnia, godz. 20:30 TVP Kobieta)

Sześć sióstr odcinek 365
(niedziela, kwietnia, godz. 20:30 TVP Kobieta)

Sześć sióstr odcinek 366
(niedziela, kwietnia, godz. 20:30 TVP Kobieta)

Sześć sióstr odcinek 367
(niedziela, kwietnia, godz. 20:30 TVP Kobieta)

Sześć sióstr odcinek 368
(czwartek, 2 maja, godz. 20:25 TVP Kobieta)

Wiadomości o stanie Adeli nie są pomyślne. Diana planuje wyjazd do Anglii, aby być u jej boku. Wojna przerwała jednak ruch pasażerski na morzu i jedynym sposobem podróżowania jest korzystanie ze szlaków przemytniczych. Do tego Diana potrzebuje pomocy Don Ricarda. Elisa dowiaduje się, że jest pierwszą kobietą w życiu Ciro. Sofia radzi jej, aby ostatecznie się pojednali. Z uwagi na wypadek Adeli Celia decyduje się zostać w Madrycie. Wie, że w ten sposób naraża się na niebezpieczeństwo, zwłaszcza że Aurora dowiaduje się, że Marina odzyskała pamięć. Benjamin nie czuje się komfortowo, flirtując z Elpidią, ale Raimundo zachęca go, aby próbował dalej.

Sześć sióstr odcinek 369
(piątek, 3 maja, godz. 20:25 TVP Kobieta)

Siostry są świadome sytuacji Adeli i małej Eugenii, które zostały poważnie ranne w wypadku i pozostają w Szkocji. Alonso mówi Adeli, że musi przejść operację głowy i daje jej do zrozumienia, że musi to zrobić pilnie, bo inaczej może umrzeć. Adela nie chce jednak poddać się operacji, zanim nie zobaczy swojej córeczki i nie upewni się, że wszystko z nią w porządku. Tymczasem Diana próbuje znaleźć sposób, aby spotkać się z Adelą, podobnie jak Blanca, która potwierdza, że nawet królowa nie byłaby w stanie zorganizować jej podróży, gdy kontynent jest pogrążony w wojnie. Diana jest zdecydowana wybrać się w tę podróż szlakami przemytu opium, którymi jeździ jej wujek Ricardo, ale Salvador nalega, aby mógł jej towarzyszyć z uwagi na duże ryzyko. Tymczasem Aurora i Celia mówią Don Ricardowi, że Marina odzyskała pamięć, ale udaje, że ją utraciła. Don Ricardo otrzymuje od Mariny niezwykłą prośbę w zamian za milczenie.

Sześć sióstr odcinek 370
(sobota, 4 maja, godz. 20:30 TVP Kobieta)

Adela nie chce poddać się operacji, dopóki nie upewni się, że jej córce nie zagraża niebezpieczeństwo. Nawet namowy sióstr nie przynoszą skutku. Jednak sytuacja dziewczyny się pogarsza, a Adolfina i Alonso podejmują decyzję, aby nie martwić Adeli. Siostry robią wszystko, co w ich mocy, aby dostać się do Anglii, jednak bez większego powodzenia. Blanca i Rodolfo żyją obok siebie, do tego stopnia, że Rodolfo świętuje zdobycie środków finansowych na realizację Plaza de Espaa wraz z La Cacheterą. Elisa, zła na siostry za brak zainteresowania przygotowaniami do ślubu, postanawia ich nie zapraszać. Jednak Aurora nie może już milczeć i mówi Ciro, co spotkało Adelę. Velasco nadal jest zdeterminowany, aby wyjaśnić, co stało się z Mariną i przychodzi mu do głowy, aby poddać ją hipnozie.

Streszczenie odcinków 371-380 dostępne będzie tutaj.

Zobacz także:

Więcej o serialach historycznych i kostiumowych przeczytasz klikając tutaj lub na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz