Jazda konna, krwawe walki i oblężenia grodów w zwiastunie Kingdom Come: Deliverance II


Twórcy Kingdom Come: Deliverance II w najnowszym zwiastunie gry pokazali fragmenty rozgrywki. Gra nie bez przyczyny dostępna będzie dla pełnoletnich graczy. Krwawe walki, wyzwiska, konne potyczki czy obrona oblężonych grodów stanowić będą istotę tej gry.

Fabuła Kingdom Come: Deliverance 2 przenosi nas do Czech na początku XV wieku. Królestwo pogrążone jest w chaosie, gdy najeźdźcy plądrują ziemie, a mieszkańcy żyją w ciągłym strachu. W centrum wydarzeń znajduje się Henryk ze Skalicy, który po brutalnym morderstwie swojej rodziny szuka zemsty. Jako zaufany członek grupy sojuszników prawowitego króla, Henryk towarzyszy Janowi Ptaszkowi podczas misji dyplomatycznej, co prowadzi do serii przygód wystawiających ich umiejętności i przyjaźń na próbę.

Premiera Kingdom Come: Deliverance 2 została zapowiedziana na rok 2024. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz