Gra z Cieniem. Nowy serial historyczny TVP opowie o stalinowskiej Polsce


Gra z Cieniem to najnowszy serial historyczny TVP.  Produkcja, reżyserowana przez Kingę Dębską jeszcze w tym roku będzie miała swoją premierę na antenie TVP1. Akcja serialu Gra z Cieniem rozgrywa się w stalinowskiej Polsce.

Gra z Cieniem / fot. TVP

Serial Gra z Cieniem przeniesie widzów w lata 50. XX wieku, do czasów stalinowskiej Polski, gdzie historia splata się z elementami kryminalnymi. Szczegóły fabuły nie zostały jeszcze w pełni ujawnione, jednak produkcja już teraz wzbudza duże zainteresowanie.

Zdjęcia były kręcone w różnych miejscach Polski, w tym w Łodzi, Kaliszu, Zgierzu, Pabianicach oraz Bełchatowie.

W obsadzie serialu zobaczymy znanych aktorów, takich jak Natalia Rybicka, Karolina Gruszka, Anna Dereszowska, Grzegorz Małecki oraz Marcin Hycnar. Scenariusz został napisany przez małżeństwo Świerkockich z Łodzi, a za realizację odpowiadała firma Opus TV.

Serial jest obecnie w fazie postprodukcji i oczekuje się, że jego premierowe odcinki będą emitowane w niedzielne wieczory. Widzowie wkrótce będą mogli ocenić, czy Gra z Cieniem dorówna popularności serialu Matylda, który zakończył swoją emisję w maju 2024 roku.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych i kostiumowych przeczytasz klikając tutaj lub na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz