Quiz: XX-lecie samorządu terytorialnego w Polsce


Portal „historia.org.pl” i Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski organizują quiz z okazji XX-lecia samorządu terytorialnego w Polsce. Celem Konkursu jest zachęcenie Uczestników Konkursu i czytelników stron Organizatorów do zapoznania się z historią samorządu terytorialnego w Polsce.

Quiz trwa od 20 maja do 6 czerwca 2010 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do 8 czerwca 2010 r.

Aby przejść do II etapu w quizie należy poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania Konkursowe i do 28 maja wysłać je według wzoru karty odpowiedzi na adres e-mail: xxleciesamorzadu@historia.org.pl

Zanim weźmiesz udział w konkursie przeczytaj dokładnie Regulamin, gdzie znajdziesz wiele cennych informacji.

Dla najszybszych w II etapie mamy kilka zestawów książek ufundowanych przez sponsorów. Do wygrania m.in. „Zimowy Monarcha” B. Cornwella i „Dwa oblicza zdrady” Barbary Leszczuk od wydawnictwa Erica, „Niemieckie dywizje pancerne 1939-1945″ Iana M. Baxtera i „Taktyka działań przeciwpancernych piechoty w II wojnie światowej” Gordona L. Rottmana od Bellony i inne.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz