Przyjdź na casting i zagraj w filmie o Powstaniu Warszawskim


Producenci filmu o Powstaniu Warszawskim pt. „Miasto” w reżyserii Jana Komasy poszukują chętnych do zagrania w nim głównych ról. Na casting może przyjść każdy w wieku 18-22 lat. Pierwszy casting już 22 marca.Organizatorzy castingu zapraszają wszystkich chętnych na casting, który odbędzie się 22 marca (wtorek) w Warszawie w Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79, w godzinach 12.00-19.00. Zdjęcia do filmu planowane są na lipiec, sierpień i wrzesień 2011. Wszelkie pytania należy kierować na adres e-mail: miastofilm@gmail.com.

Kolejny casting odbędzie się 12 kwietnia w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Casting związany jest z trwającymi przygotowaniami nad filmem fabularnym o Powstaniu Warszawskim, którego autorem scenariusza i reżyserem jest Jan Komasa, jeden z najbardziej popularnych twórców młodego pokolenia („Sala samobójców”, nowela „Oda do radości”). Opiekę merytoryczną nad projektem sprawuje Muzeum Powstania Warszawskiego. Scenariusz filmu „Miasto” uzyskał pozytywne opinie historyków oraz poparcie środowisk kombatanckich, m.in. gen. bryg. Zbigniewa Ścibor-Rylskiego ps. Motyl oraz płk. Edmunda Baranowskiego ps. Jur.

Film „Miasto” to projekt międzypokoleniowy, jednoczący zarówno uczestników Powstania Warszawskiego i świadków historii, a także ich dzieci i wnuków. Obraz będzie realizowany przez młodych twórców, dla których opowieść o miłości i dojrzewaniu ich rówieśników w obliczu śmierci, jest wciąż niezwykle inspirująca. Film „Miasto” to historia o poszukiwaniu przez młodych ludzi swojego miejsca w trudnych czasach.

Producentami filmu „Miasto” są: ATM Grupa S.A, AKSON STUDIO, TVN S.A., które po raz pierwszy w historii polskiej kinematografii zjednoczyły się na rzecz realizacji wybitnego projektu.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz