Wygraj książkę „Podwodni kamikadze”


Po konkursie pirackim kontynuujemy tematykę morską. Podwodni kamikadze to kolejna książka, której kilka egzemplarzy można wygrać w konkursie na naszym portalu.

Opis książki:

„Podwodni kamikadze„ to fascynująca opowieść o ludziach, którzy zgłosili się na ochotnika do samobójczych jednostek, jako sternicy „żywych torped„. ”Żywe torpedy” to jedna z najbardziej strzeżonych tajemnic Japończyków, broń mająca odwrócić losy wojny.

Yutaka Yokota, który sam zgłosił się do samobójczej jednostki, wprowadza nas do tajnego ośrodka, opisując toczące się tam życie codzienne, przebieg szkolenia i w końcu ataki z użyciem „żywych torped”. W swojej opowieści często sięga do relacji swoich kolegów-uczestników lub świadków wydarzeń - dzięki temu opowieść jest niezwykle barwna, pełna emocji i dramatycznych chwil. To także opowieść o tym jak łatwo jest umierać i jak trudno powrócić do świata żywych...

Autor: Yutaka Yokota, wydawnictwo: Finna, liczba stron: 210.

Konkurs

Dla naszych czytelników mamy trzy egzemplarze książki Podwodni kamikadze, Yutaka Yokota.

Tym razem, by wygrać książkę należy:

 1. Być zapisanym do naszego newslettera i mieć potwierdzoną rejestrację.
 2. Jaką nazwę techniczną nosił obiekt widoczny po lewej strony fotografii:

Wyciąg z zasad

Nagrody (po jednej książce) zostaną rozlosowane wśród osób, które  w momencie losowania miały potwierdzoną rejestrację w naszym newsletterze i odpowiedziały prawidłowo na pytania konkursowe. Odpowiedzi należy udzielić w nieprzekraczalnym terminie do 3 listopada 2012 r. (godz. 21.00) na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać swoje dane adresowe. Prosimy o zatytułowanie e-maila „Finna”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu trzech dni od zakończenia przyjmowania odpowiedzi .


Regulamin konkursów organizowanych przez „historia.org.pl”


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

7 komentarzy

 1. Angelika pisze:

  Obiekt to [CIACH]

  *Nie podajemy odpowiedzi w komentarzach (red.)

 2. marek święcki pisze:

  tak bym chcial od was otrzyamc od wa ta ksiazke bo jest ladna a, pozatym lubie taka tematyakei o przygodach tez lubie

 3. Remigiusz pisze:

  właściwa odpowiedz to Kaiten

 4. Rafał pisze:

  Kiedy poznamy zwycięzców?

 5. Wojtek Duch pisze:

  Za podawanie prawidłowych odp. w komentarzach będziemy eliminować z gry 😛 Ew. wyłączymy komentowanie w tym dziale. Wyniki są podane, przepraszamy za opóźnienie.

 6. Rafał pisze:

  Gdzie te wyniki?

Zostaw własny komentarz