Wygraj książkę „Zawód pirat. Opowieść o morskich rozbójnikach od epoki brązu do ery atomu” - wyniki


W naszym pirackim konkursie książkowym do wygrania były trzy egzemplarze Zawód pirat. Opowieść o morskich rozbójnikach od epoki brązu do ery atomu Marka Perzyńskiego. Trójka zwycięzców, może już wypatrywać pirackiej bandery z nagrodami.

Opis książki

Najsłynniejszy rozbitek świata Robinson Cruzoe szlachcic Chevalier syn kaznodziei Francis Drake botanik i zoolog William Dampier poeta i podróżnik Water Raleigh - wszyscy oni wybrali profesję pirata. Edward Low kazał odciąć portugalskiemu dowódcy wargi ugotować je i zjeść ofierze dopóki były ciepłe... Jose Gaspar utrzymywał na okręcie cały harem kobiet. Zabijał tylko te które mu się znudziły...

Autor: Marek Perzyński, wydawnictwo: Finna, liczba stron: 638.

Odpowiedzi

Zapytaliśmy Was o trzy nieodzyskane dzieła malarskie zagrabione z Polski w trakcie II wojny światowej oraz podać ich autorów. Przykładowe odpowiedzi możecie poznać czytając artykuł: Zaginione i poszukiwane. Obrazy utracone przez Polskę w wyniku II wojny światowej.

W drodze losowania wyłoniliśmy trzech zwycięzców:

  1. Kamil Jarosz z Warszawy
  2. Jakub Nowaczyk z Warszawy
  3. Katarzyna Sroczyńka z Krakowa

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do naszego kolejnego konkursu. Na adresy uczestników konkursu wysłaliśmy informację o wynikach.

Nagrody

Trzy egzemplarze: Zawód pirat. Opowieść o morskich rozbójnikach od epoki brązu do ery atomu, M. Perzyński, Finna.

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Regulamin konkursów organizowanych przez „historia.org.pl”


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz