Wygraj książkę „Nierozwiązane zagadki historii”


Mikołaj zawitał także do naszej redakcji, zostawiając dla naszych czytelników pięć egzemplarzy książki Nierozwiązane zagadki historii R. Paula.

Opis książki

Od neandertalczyka do Gorbaczowa, od faraonów do Hitlera Paul Aron śledzi najbardziej zagadkowe wydarzenia w dziejach i odkrywa zaskakujące rewelacje. Usiłuje odpowiedzieć na najbardziej intrygujące pytania, które frapują nie tylko historyków. Udowadnia, że historia to coś więcej niż nudne zestawienie dat i faktów. Przedstawia wydarzenia, które mimo upływu lat pozostają żywe, barwne i emocjonujące. Ukazuje pasjonujące szczegóły, nieznane dzieje wojen i królów, ale także indywidualne losy - wynalazców jak Gutenberg, wielkich twórców jak Mozart i zwykłych ludzi, którzy również wywarli wpływ na bieg dziejów. Obiektywna, oparta na najnowszych odkryciach naukowych, fascynująca książka przypomina pasjonujące śledztwo detektywa, który tropi prawdę ukrytą za największymi kontrowersjami naszej przeszłości.

Zadania konkursowe

  1. Zapisz się do naszego newslettera i potwierdź rejestrację. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś
  2. Odpowiedz na pytanie:
    1. O której godzinie i w jaki dzień na kanale History w Polsce można oglądać premierowe odcinki serialu „Ludzkość. Historia nas wszystkich”?

Nagrody

  1. Nierozwiązane zagadki historii, P. Aron, Amber - 5 egzemplarzy

Wyciąg z zasad

Nagrody (po jednej książce) zostaną rozlosowane wśród osób, które  w momencie losowania miały potwierdzoną rejestrację w naszym newsletterze i odpowiedziały prawidłowo na pytania konkursowe. Odpowiedzi należy udzielić w nieprzekraczalnym terminie do 15 grudnia 2012 r. (do godz. 21.00) na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać swoje dane adresowe. Prosimy o zatytułowanie e-maila „Zagadki”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu trzech dni od zakończenia przyjmowania odpowiedzi .


Regulamin konkursów organizowanych przez „historia.org.pl”


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz