Wygraj gry planszowe „Sandomierskie Tajemnice„, „Bitwa pod Grunwaldem„ i ”Krzyżacy - Misja Specjalna” - wyniki


„Sandomierskie Tajemnice„, „Bitwa pod Grunwaldem„ i ”Krzyżacy – Misja Specjalna” to trzy gry wydawnictwa Polskie Gry Planszowe, które można było wygrać w naszym konkursie. 

Wśród blisko 200 poprawnych odpowiedzi musieliśmy wylosować tylko trzy nazwiska wśród osób, które najszybciej odpowiedziały na nasze pytania.

Sandomierskie Tajemnice

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż do miasta pełnego tajemnic. Ratusz na czas gry zamieni się w wehikuł czasu, który przeniesie Cię w odległe czasy. Będziesz mógł przeżyć oblężenie Sandomierza, stoczyć bój z wojskami szwedzkimi lub stanąć oko w oko z groźnym Tatarem. Grając w „Sandomierskie Tajemnice” poznasz wiele cennych zabytków, a przy okazji przeżyjesz niesamowite przygody.

Bitwa pod Grunwaldem

„Bitwa pod Grunwaldem” to taktyczna gra dla dwóch osób pozwalająca, przy prostych zasadach, rozegrać na planszy jedno z największych starć średniowiecznej Europy. Jeden z graczy obejmie dowodzenie nad wojskami polskimi oraz ich litewskimi sprzymierzeńcami, drugi zaś będzie dowodził wojskami krzyżackimi oraz gośćmi zakonu.

Krzyżacy - Misja Specjalna

Wspaniała i niebezpieczna przygoda. Przenieś się w dawne czasy, zostań rycerzem i odkryj tajemnice średniowiecza! Król Polski wysyła cię w tajną misję do Malborka, aby odbić jeńca z lochów zamku krzyżackiego.

Możliwe warianty odpowiedzi

  1. Nazwy bram: Zawichojska, Opatowska, Krakowska i Lubelska
  2. Nazwa gry: Proch i stal
  3. Imię i nazwisko kompozytora: Mikołaj Gomółka

W drodze losowania wyłoniliśmy trzech zwycięzców:

  1. Lidia Struzik z Jawora - „Sandomierskie Tajemnice – Wehikuł czasu”, Polskie Gry Planszowe.
  2. Barbara Kiryjczuk z Oświęcimia - „Bitwa pod Grunwaldem”, Polskie Gry Planszowe.
  3. Piotr Szawul z Krakowa - „Krzyżacy – Misja Specjalna”, Polskie Gry Planszowe.

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Regulamin konkursów organizowanych przez „historia.org.pl”


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz