Do wygrania: wejściówki na film „Sztuka Znikania” - wyniki


19 lipca 2013 r. do polskich kin trafi film dokumentalny „Sztuka znikania” w reżyserii Bartosza Konopki i Piotra Rosołowskiego, opowiadający historię haitańskiego kapłana wudu Amona Frémona, który przyjechał do Polski w 1980 r. Dla naszych czytelników mieliśmy pięć podwójnych wejściówek na pokaz przedpremierowy, który odbędzie się 15 lipca o 20.30 w kinie Luna w Warszawie.

Sztuka znikaniaZadania konkursowe

  1. Czego dotyczył poprzedni film reżysera Bartosza Konopki pt. „Królik po berlińsku”?
  2. Jaki film Bartosza Konopki otrzymał nagrodę od telewizji Planete?

Przykładowe odpowiedzi

  1. Film przedstawia życie dzikich królików między murami podzielonego Berlina.
  2. „Ballada o kozie”

Zwycięzcy

  1. Adam Karwowski
  2. Mikołaj Bielecki
  3. Anna Sieradzka
  4. Jakub Kobylański
  5. Katarzyna Sroka
Gratulujemy!

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz