Zobacz zwiastun VI serii „Czasu honoru”


Jest połowa 1946 roku. Polskie podziemie antykomunistyczne jest rozbite i podzielone. W miejscu rozwiązanej Armii Krajowej działa wiele organizacji, które nie mają ze sobą kontaktu. Podziemie zaczyna pogrążać się w organizacyjnym chaosie. To opis kolejnej serii „Czasu honoru”, właśnie ukazał się jej pierwszy zwiastun.

czas-honoru-sezon-1-b-iext7845329Pełna napięcia akcja obejmować będzie m.in. walki partyzanckie, tajne akcje, prowokacje wywiadów, aresztowania, rozstania i powroty bohaterów.

Serial realizowany jest głównie na terenie Warszawy (m.in. w Parku Skaryszewskim, kościołach przy Czerniakowskiej i Senatorskiej, restauracjach w Wilanowie, Cmentarzu Powązkowskim, Instytucie Francuskim przy Senatorskiej) oraz w Zalesiu Górnym, Milanówku, Konstancinie, Sulejówku, Jabłonnie, Jadwisinie, Płocku.

Scenariusz – Jarosław Sokół, Ewa Wencel,
reżyseria – Michał Rosa, Katarzyna Klimkiewicz
zdjęcia – Paweł Flis,
scenografia – Anna Bohdziewicz,
dźwięk – Małgorzata Lewandowska,
muzyka – Bartosz Chajdecki,
montaż – Grażyna Gradoń,
kierownictwo produkcji - Paweł Gabryś

Zwiastun:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. QUATAR pisze:

    W każdą Niedzielę o 19.00 na Vod.pl bezpłatnie można oglądać najnowsze odcinki „Czas Honoru” VI. Pierwszy odcinek (premiera w TVP dopiero 01 wrze) wyemitowany 25.08.2013 roku. Oglądałam 😉 Warto zobaczyć, jak całą serię.

Zostaw własny komentarz