Do wygrania: „Bracia Hioba”, R. Gable - wyniki


„W porównaniu z powieściami Rebeki Gablé każdy hollywoodzki epos robi wrażenie skromnej telewizyjnej produkcji„ pisał o tej książce „Bild am Sonntag”. Ponad pół miliona sprzedanych egzemplarzy mówi samo za siebie. Trzy egzemplarze Braci Hioba można było wygrać w naszym konkursie.

e275_maxZadania konkursowe

  1. Jakie książki Rebecci Gablé doczekał się polskiego wydania?
  2. W jaki sposób zmarł poprzednik Stefan z Blois na tronie Anglii?
  3. Czyim patronem jest św. Pankracy?

Przykładowe odpowiedzi

  1. Bracia Hioba i Osadnicy z Catanu
  2. Przejadł się ulubionymi minogami
  3. Dzieci i rycerstwa, ogrodników, stróż przysiąg i mściciel krzywoprzysięstwa

Zwycięzcy

  1. Marzena Strawa z Zielonej Góry
  2. Joanna Kulesza z Krakowa
  3. Michał Augustyniak z Warszawy
Gratulujemy!

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

Zostaw własny komentarz