„Mamy Niepodległą!” Wyślij darmową kartkę pocztową


W dniach 4-11 listopada 2013, w ramach akcji społecznej „Mamy niepodległą”, każdy będzie mógł wysłać bezpłatną kartkę z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Akcja została dziś zainaugurowana przez marszałek Sejmu Ewę Kopacz.

mamy_niepodlegla_5a59836dBezpłatne kartki będzie można otrzymać w dniach 9-11 listopada w Dworku „Milusin” w Sulejówku. Ponadto od 4 do 11 listopada do momentu wyczerpania kartki będą dostępne w dzielnicowych Wydziałach Obsługi Mieszkańców Urzędu m.st. Warszawy, w biurach Stołecznego Biura Turystyki na Rynku Starego Miasta i w PKiN oraz w Chorągwiach Związku Harcerstwa Polskiego w Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Można także wysłać e-kartkę.

Pocztówki zostały zaprojektowane przez znanych polskich artystów: Piotra Młodożeńca, Andrzeja Pągowskiego i Józefa Wilkonia. W uroczystości otwarcia stoiska wezmą udział ambasadorzy akcji m.in. Daniel Olbrychski, Anna Cieślak, Mateusz Damięcki i Emilian Kamiński.

Organizatorami akcji „Mamy Niepodległą!” są Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku i Fundacja Rodziny Józefa Piłsudskiego.

Akcję objęła patronatem honorowym Pani Marszałek Sejmu RP Ewa Kopacz.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz