Do wygrania: „Kobiety Zygmunta Augusta”, I. Kienzler [wyniki]


W życiu Zygmunta Augusta niemałą rolę odegrały kobiety, a niektórzy biografowie władcy, twierdzą wręcz, iż fatalnie zaciążyły one nad jego losami. I to właśnie kobietom życia ostatniego Jagiellona, jego matce, siostrom i damom serca i łoża, poświęcona została najnowsza książka Iwony Kienzler. Portal „historia.org.pl” jest patronem medialnym publikacji.

Kobiety Zygmunta Augusta KienzlerPrzykładowe odpowiedzi

  1. Zofia Jagiellonka
  2. Gieraniony (Gieranojny, Gieranony, Geranony), inne źródła podają Wilno
  3. Barbara Radziwiłłówna

Zwycięzcy

  1. Marzena Strawa z Zielonej Góry
  2. Bogdan Mirowski z Płocka
  3. Anula Wawrzyniak z Grodziska Wielkopolskiego
Gratulujemy!

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

1 komentarz

  1. Marzena pisze:

    Czy książka została już wysłana, bo 30 dni minęło i chętnie bym się zagłębiła w lekturę?

Zostaw własny komentarz