Znamy już prelegentów XXII OZHS w GdańskuKomitet Organizacyjny XXII Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków Studentów w Gdańsku opublikował listę osób zakwalifikowanych na tegoroczną edycję konferencji.  Listę można pobrać na stronie internetowej Zjazdu

WhiteBG-1-1024x1024

Oceniając wysłane zgłoszenia Komitet Organizacyjny zwracał przede wszystkim uwagę na innowacyjność tematów, wykorzystanie źródeł i opracowań wyczerpujących temat, a także poprawność dołączonej bibliografii.

Spośród  334 prelegentów 180 to studenci, a 154 stanowią doktoranci. Najwięcej z nich pochodzi z Uniwersytetu Jagiellońskiego (42), a następnie Uniwersytetu Adama Mickiewicza (38) oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (31).

Osoby, które się nie zakwalifikowały, a chciałyby poznać dokładną przyczynę odrzucenia swojego zgłoszenia, mogą napisać w tej sprawie wiadomość na adres: ozhsgdansk@gmail.com.

Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów jest najstarszą i zarazem największą tego typu konferencją w Polsce.

Miejsce: Gdańsk
Organizator: Naukowe Koło Historyków Uniwersytetu Gdańskiego
Termin: 2-6 kwietnia 2014 r.
Strona www: xxiiozhs.ug.edu.pl/?page_id=53

patronat-medialny-sprawuje-historia-logo

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz