Kevin Spacey wcieli się w rolę kolejnego polityka. Zagra Winstona Churchilla


Kevin Spacey, który dzięki roli demonicznego Franka Underwooda w serialu House of Cards stał się ulubieńcem kolejnego pokolenia widzów, tym razem zagra rolę Winstona Churchilla w filmie Captain of the Gate.

Kavin Spacey jako Frank Underwood / fot. Netflix

Kavin Spacey jako Frank Underwood / fot. Netflix

Film opowiadać będzie o drodze brytyjskiego męża stanu do władzy oraz jego walkę z Hitlerem podczas II wojny światowej. Kevin Spacey zagra w nim główną rolę. Obecnie trwają poszukiwania reżysera filmu. Autorem scenariusza jest Ben Kaplan, który zrealizował już film o Ronaldzie Reaganie.

Spacey to dwukrotny zdobywca Oscara, za Podejrzanych i American Beauty. Obecnie jest dyrektorem artystycznym teatru Old Vic w Londynie. Serial House of Cards, w którym również wciela się w polityka bije rekordy oglądalności i stał się elementem pop-kultury masowej. O drugim sezonie serialu informował nawet Barack Obama prosząc na Twitterze o nie spoilowanie jego followersów. Serial polubili także Polacy, którzy liderują w światowym rankingu pirackich pobrań tej produkcji.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Anderson pisze:

    Frank Churchill Underwood!

Zostaw własny komentarz