Z gratulacjami od Prezydenta za zwycięstwo. Finał plebiscytu „Patriotycznie Zakręceni”


Wydawca portalu „historia.org.pl” Wojtek Duch został zaproszony przez Prezydenta RP na uroczystości związane z Dniem Flagi. Odbierze także gratulacje związane ze zwycięstwem w plebiscycie na „Patriotycznie Zakręconych”, który odbywał się pod patronatem głowy państwa.

zaproszeniepalac Wojtek Duch wygrał plebiscyt na „Patriotycznie Zakręconego” uzyskując 13 880 głosów Internautów, specjalna komisja konkursowa również przyznała mu zwycięstwo. Sukces Ducha jest sukcesem całej redakcji i nagrodą za wysiłki ponoszone na rzecz popularyzacji historii.

„Jego portal historia.org.pl jest nie tylko kopalnią wiedzy o naszej historii ale także elementarzem patriotyzmu dla wielu czytelników. Uczy patriotyzmu w internecie za pomocą swojego portalu” - nominację Ducha uzasadniali organizatorzy.

To nie pierwsza wizyta Ducha w Pałacu Prezydenckim, w 2010 r. na zaproszenie Lecha Kaczyńskiego brał udział w uroczystościach historycznych organizowanych przez prezydencką kancelarię.

Gazeta i portal internetowy „Nasze Miasto” 11 listopada 2013 r. zainaugurowały akcję „Patriotycznie Zakręceni”. Jej ideą jest pokazanie patriotycznych zachowań w codziennym życiu poprzez dbanie o swoje najbliższe otoczenie. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski objął przedsięwzięcie swoim patronatem honorowym.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

3 komentarze

  1. Anderson pisze:

    Gratulacje pozdrowienia dla Pana Prezydenta! 😉

  2. Ars pisze:

    Czekamy na relacje! 🙂

  3. Wojtek Duch pisze:

    Dzięki, miło mi. Oczywiście dostarczę relację i dużo zdjęć 🙂

Zostaw własny komentarz