Do wygrania: Koszulka Surge Polonia


Surge Polonia  to powstała 11.11.11 r. pierwsza na świecie marka odzieży patriotycznej łącząca tematykę patriotyczną z najnowszymi trendami designu. W naszym konkursie możecie wygrać wybraną przez siebie koszulkę tej marki.

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie koszulki do 28 kwietnia 2014 r. poprawnie odpowiedzieć na pytania:

  1. Która rocznica urodzin Jana Karskiego przypada w 2014 roku?
  2. Co oznacza „Surge Polonia” i skąd pochodzi ta nazwa?
Ponadto zapisz się do naszego newslettera i potwierdź rejestrację. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś.

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie aktualne trwające konkursy, które organizujemy. W każdy piątek nowy konkurs!

O marce

Surge Polonia to powstała 11.11.11 r. pierwsza na świecie marka odzieży patriotycznej łącząca tematykę patriotyczną z najnowszymi trendami designu. Markę tworzy grupa przyjaciół zafascynowanych polską historią, którzy postanowili przybliżyć jej najciekawsze epizody szerokiemu gronu odbiorców, nadając im współczesny wymiar. Naszą ambicją jest stworzenie szeroko rozpoznawalnej marki odzieży kojarzonej z wysoką jakością oraz patriotycznym przekazem. Chcemy promować ideę nowoczesnego patriotyzmu oraz dowieść, że patriotyzm może być zarówno ciekawy, jak i niezwykle inspirujący.Więcej informacji o produktach znajdziecie na stronie Surge Polonia.

sp


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

1 komentarz

  1. Sebastian pisze:

    Witam
    Czy ten konkurs już został rozstrzygnięty?

Zostaw własny komentarz