Mieszkanie niczym średniowieczny zamek. Można je kupić w Warszawie


Na warszawskim Mokotowie Sielcach można kupić apartament przypominający wystrojem średniowieczy zamek. Wielkość tego lokalu wynosi 136 m2 i można go kupić za 1,6 mln zł.

Mieszkanie mieści się w kamienicy, z której balkonu rozciąga się widok na panoramę Warszawy. By tam jednak wejść trzeba udać się na antresolę, której część podłogi stanowi metalowa krata, przez którą jest doświetlony przedpokój.

W kuchni na pierwszy plan wysuwa się kuchnia kaflowa, zabudowa kuchenna została wykonana z ręcznie formowanych cegieł sprowadzanych z Belgii, a blaty i fronty są wykonane, w takiej samej stylistyce w jakiej zostały wykonane meble w jadalni i salonie. Z kolei obie łazienki wyposażone są w mosiężną armaturę w stylu art deco.

Meble wykonano w większości z dębu, podobnie jak podłogę tego apartamentu.

Można się w nim poczuć niczym średniowieczny książek albo bohater Gry o Tron.

Szczegóły tutaj.

Zdjęcia apartamentu robią olbrzymie wrażenie:

apatament jak zamek 01

apatament jak zamek 02

apatament jak zamek 03

apatament jak zamek 04

apatament jak zamek 05

apatament jak zamek 06

apatament jak zamek 07

apatament jak zamek 08

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Awangarda pisze:

    Jak na taaaakie mieszkanie i w stolicy to tanio. Przepych ale ze smakiem. Marze o takim.

Zostaw własny komentarz