Manifestacja „Historia przez duże H”


31 stycznia 2015 roku odbędzie się manifestacja pod siedzibą Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizatorem akcji jest Narodowa Wolna Polska (NWP), akcja ma na celu skłonienie polityków aby przywrócili pełnowymiarowe nauczanie historii w szkołach. Niech przyjdą wszyscy, którzy chcą powrotu historii przez duże H.

NWP domaga się przywrócenia przywrócenia pamięci o polskich bohaterach po przez zmiany w obecnych programach edukacyjnych oraz zwiększenia ilości godzin lekcji historii w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach. Jak informują organizatorzy manifestacji: Jednym z najważniejszych elementów ducha Narodowego jest znajomość Historii, tymczasem dzisiaj w szkołach za mało czasu poświęca się tej nauce. Niewiele mówi się o Polsce sprzed 966 roku, o poświęceniu powstańców za czasów zaborów, czy też o żołnierzach AK i nie tylko. Musimy to zmienić!

Organizatorzy zachęcają do kontaktowania się z nimi jeśli ktoś chciałby pomóc przy akcji manifestacyjnej lub jej promocji.

https://www.facebook.com/PatriociNWP?fref=nf

H

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku:
    https://www.facebook.com/events/394594404038429/

Zostaw własny komentarz