„Rudy 102″ w World of Tanks bez czerwonych gwiazd


Artykuł, w którym dzieliłem się wątpliwościami, co do wyglądu „Rudego 102″ wywołał sporo pytań, na temat ostatecznego kształtu pojazdu1. Najwięcej kontrowersji wywołały czerwone gwiazdy na kadłubie. Stanowisko firmy, jest jasne w „Rudym” z World of Tanks ich nie będzie!

T-34-85 "Rudy 102" / fot. wot-news.com

T-34-85 „Rudy 102” / fot. wot-news.com

Zaprezentowane wizualizacje pochodzą wyłącznie z nieautoryzowanych źródeł, żadna z nich nie jest oficjalnym materiałem firmy Wargaming. Także w najmniejszym stopniu nie mogą i nie oddają one wyglądu finalnej wersji. Jeśli pewnego dnia ten czołg pojawi się w grze to na pewno bez czerwonych gwiazd. Czołg prezentować się będzie dokładnie tak, jak pamiętamy go z kultowego serialu telewizyjnego - brzmi oficjalny komunikat Wargaming.net.

Cieszy mnie, jako jednego z graczy World of Tanks takie jednoznaczne stanowisko firmy, które rozwiewa wszelkie spekulacje na temat ostatecznego wyglądu „Rudego 102”. Jeśli ten pojawi się w grze, a to jest już chyba przesądzone, to będzie wiernie odzwierciedlał swój pierwowzór z kultowego serialu.

Wizualizacje wykorzystane w artykule mimo oznaczenia ich nazwą firmy i logiem WOT prawdopodobnie stanowiły screeny z wcześniejszej fazy pracy nad tym pojazdem lub były twórczością fanów.

Oczywiście poinformujemy Was, jak tylko uzyskamy oficjalne informacje na temat daty wejścia pojazdu do gry, jego specyfikacji i ceny.

  1. Po moim artykule pojawiły się podobne na spidersweb.pl i onet.pl []

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Jark pisze:

    Uff... Ale fani mogliby sami sie podpisywać po twórczością, bo tak to wyglądało na oficjala.

Zostaw własny komentarz