Do wygrania: „Joanna d’Arc. Jej historia” - Helen Castor


Nakładem wydawnictwa Astra ukazała się książka Helen Castor pt. Joanna d’Arc. Jej historia.W naszym konkursie możecie wygrać trzy egzemplarze tej książki.

By mieć szansę na wygranie jednej z trzech książek należy w terminie do 24 kwietnia 2015 r. poprawnie odpowiedzieć na pytania:

  1. Za co Joanna d’Arc została skazana na śmierć?
  2. W którym roku Joanna d’Arc przyszła na świat?

 

Ponadto zapisz się do naszego newslettera i potwierdź rejestrację. Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Tutajmożesz zobaczyć wszystkie aktualne trwające konkursy, które organizujemy. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się ramce poniżej.

O książce Joanna d’Arc

joanna-d-arcHelen Castor jest uznanym historykiem. W swojej najnowszej książce w nowatorski sposób prezentuje poruszające życie Joanny d’Arc.
Zamiast ikony, widzimy energiczną, młodą kobietę, która walczyła z Anglikami i miała odwagę zająć własne stanowisko w krwawej wojnie domowej, która wyniszczała piętnastowieczną Francję.
Oto niezwykła prawda ukryta za legendą o Dziewicy Orleańskiej – prostej, wiejskiej dziewczynie, która usłyszała głos Boga. Nastoletniej wojowniczce, która poprowadziła swoją armię do zwycięstwa w epoce, w której uważano, że kobiety nie są zdolne do walki.

Tytuł: Joanna d’Arc. Jej historia
Autor: Helen Castor
Wydawnictwo: Astra
Liczba stron: 320
ISBN: 9788389981837

Cena: 49,99 zł

 

Astra logo na niebieskim

 

 

patronat-medialny-sprawuje-historia-logo


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

1 komentarz

  1. Katarzyna pisze:

    ***

    Dziękujemy za odpowiedź, prosimy o wysłanie jej na adres wskazany w ogłoszeniu o konkursie - konkursy@historia.org.pl.
    Redakcja.

Zostaw własny komentarz