Do wygrania: „Joanna d’Arc. Jej historia” - Helen Castor [wyniki]


Nakładem wydawnictwa Astra ukazała się książka Helen Castor pt.: „Joanna d’Arc. Jej historia”. By mieć szansę na wygranie jednego z trzech egzemplarzy tej książki należało w terminie do 24 kwietnia 2015 r. poprawnie odpowiedzieć na nasze pytania.

Poprawne odpowiedzi:joanna-d-arc

1. Joanna d’Arc została skazana za herezję

2. 1412

Zwycięzcy:

1. Moniika Gibała z Karłowic

2. Magdalena Matuszny z Goleszowa

3. Marek Kaszuba ze Zgłobnia

Gratulujemy!

Wyciąg z regulaminu

Wśród osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi rozlosowaliśmy książki. Nagrody zgodnie z regulaminem zostaną wysłane w ciągu 30 dni. Jednak zwykle trwa to znacznie krócej.

 

patronat-medialny-sprawuje-historia-logo

 

 


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

2 komentarze

  1. Łukasz pisze:

    Podaliście nazwiska tylko dwójki zwycięzców.

  2. Magdalena pisze:

    Bardzo cieszę się z wygranej, świetna niespodzianka! To mój pierwszy konkurs na historia.org, w którym brałam udział, także zachęcam wszystkich! 😉

Zostaw własny komentarz