R. Kołtoń „Bój o Euro 2016” - premiera


Były to niezwykłe eliminacje. Pełne zwycięstw, pięknych bramek, emocjonujących meczy, wybitnych zawodników. Po raz pierwszy pokonaliśmy Niemców! Niewątpliwe chwile te przejdą do historii. Najnowsza pozycja Wydawnictwa Zysk „Bój o Euro 2016″ pióra Romana Kołtonia prezentuje pełen obraz drogi „Orłów” do finałów we Francji.  

boj-o-euro-2016Album ilustrujący kilkanaście miesięcy reprezentacji wielkich nadziei! Ileż lat czekaliśmy na jej narodziny! Za nami dramatyczna droga do finałów EURO 2016, w której toczyliśmy niezwykłe boje! Po raz pierwszy w historii pokonaliśmy mistrzów świata, Niemców! Nawałka stworzył zespół, któremu nie straszny był żaden rywal – nieustraszony Milik, heroiczny Glik, arcywaleczny Krychowiak, kosmiczny Lewandowski, zaskakujący Mączyński, niezmordowany Wawrzyniak, odkurzony Mila... Zespół bohaterów! Ileż emocji w scenach uwiecznionych w fotografiach Łukasza Grochali i tekstach Romana Kołtonia.

„Powiem nieskromnie: jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa” Adam Nawałka

 

Autor: Roman Kołtoń
Autor fotografii: Łukasz Grochala
Tytuł: Bój o Euro 2016
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Oprawa: twarda
Liczba stron: 160
ISBN: 978-83-7785-822-6
Cena: 99,90 zł

Drodzy czytelnicy portalu Historia.org.pl.
Zapewne czytając tę zapowiedzieć zastanawiacie się dlaczego na stronie poświęconej treściom historycznym ukazuje się informacja o premierze książce o tematyce czysto sportowej. Obserwuje uważnie naszą stronę, a już niedługo wszystko będzie jasne. 
Pozdrawiamy! 

 

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz