„Plantageneci – krwawa dynastia”. Wygraj kurs językowy i Kindle 3: pytanie 4


W środy o godz. 20 na Polsat Viasat History Dan Jones opowiada o dziejach dynastii Plantagenetów w programie Plantageneci – krwawa dynastia. U nas możesz wykazać się wiedzą historyczną i wygrać roczny kurs języka angielskiego w empik school online oraz czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 3.

image002 (1)Przez ponad trzysta lat, pokolenie za pokoleniem władali krajem; bezwzględnie miażdżyli wszelką konkurencję, aby stać się największą angielską dynastią wszech czasów. Historia Plantagenetów jest jeszcze bardziej szokująca, brutalna i zaskakująca, niż wszystko co widzieliście w bijącej rekordy oglądalności „Grze o tron”.

Przedstawiona przez uznanego historyka, Dana Jonesa, seria Plantageneci - krwawa dynastia łączy w sobie błyskotliwą narrację z dramatyczną rekonstrukcją zdarzeń i przywraca do życia jeden z najistotniejszych i najbardziej krwawych rozdziałów historii Wielkiej Brytanii. To opowieść jakiej nie widziałeś nigdy wcześniej!

Konkurs wygrywa osoba, która na jego koniec zbierze najwięcej punktów. W razie remisu decydować będzie szybkość odpowiadania na pytania. Narody otrzymają także osoby, które zajmą miejsce od drugiego do pięćdziesiątego. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów wygra kurs językowy oraz książkę, druga osoba wygra czytników e-booków i książkę, osoby od miejsca trzeciego do pięćdziesiątego otrzymają książkę. Regulamin Konkursu dostępny jest tutaj. Uwaga, na pytanie można odpowiadać do północy.

Nagrody dla zwycięzców:

Miejsce 1. – roczny kurs języka angielskiego w empik school online, obejmujący m.in. 60 zajęć grupowych po 60 min oraz 60 zajęć indywidualnych po 30 min.
logo_esoMiejsce 2. – czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 3 o wielkość wyświetlacza 6 cali, pojemność pamięci 4 GB z podświetlaną matrycą E-Ink

paperwhite3-front-415x400

50 nagród pocieszenia – książki autorstwa Dana Jonesa pt. „Plantageneci. Waleczni królowie, twórcy Anglii:, wydawnictwo Astra

plantageneci_IMAGE1_305127_10

Przyjmowanie odpowiedzi na pytania z 27.03.2016 zostało już zakończone

Zapraszamy do dalszego udziału w konkursie Śladami krwawej dynastii Plantagenetów z Historia.org.pl w kolejnych dniach. Nagrody czekają :)


9 komentarzy

 1. User pisze:

  Czy będzie na bieżąco jakiś ranking podawany?

 2. Mariusz pisze:

  Pytania 2 i 4 się nie wyświetliły tzn. było widać pola na odpowiedzie ale bez pytań i odpowiedzi

 3. Mariusz pisze:

  Nie było widać pytań tylko miejsca na odpowiedzi. Po blokowaniu wiadomości z taką treścią, roumię, że nagrody w konkursie już mają właściciela.

 4. Redakcja pisze:

  Nagrody nie mają właściciela, prosimy nie sugerować nam tego typu praktyk, które nigdy na portalu nie miały miejsca. Zwyczajnie w okresie świątecznym czas pracy redakcji jest, ze zrozumiałych względów, ograniczony.

  Bardzo prosilibyśmy o podanie Pańskiego maila na it@historia.org.pl wraz z datą i godziną, o której próbował Pan odpowiedzieć, a postaramy się wyjaśnić sytuację, ponieważ nikt inny nie zgłaszał nam nieprawidłowości w tym zakresie.

  Prosimy pamiętać, iż czas na odpowiedź jest tylko do północy dnia, w którym pytanie się pojawiło, po tej godzinie formularz odpowiedzi przestaje być dostępny.

  Ranking niestety nie może być podawany na bieżąco ze względu na to, iż nie zbieramy danych Uczestników, a jedynie ich adresy mailowe, toteż ze względów na ochronę Państwa prywatności nie możemy podawać publicznie Państwa maili. Raz w tygodniu, począwszy od soboty 2.04 wszyscy uczestnicy otrzymają od nas wiadomość wraz z liczbą zdobytych punktów i pozycją w rankingu.

 5. qwerty pisze:

  Z tego co zauważyłem to rzeczywiście było tak że pojawiały się puste pola,i nie było pytań, ale to było po północy czyli już po zakończeniu przyjmowania odpowiedzi.

 6. ja pisze:

  ja miałem takie coś na telefonie, że nie było widać pytań ale na zwykłym komputerze było wszystko ok

 7. Panie Mariuszu, do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy maila w sprawie rzekomych nieprawidłowości z naszej strony. Pragnę przypomnieć, iż bez wyraźnej reklamacji z Pańskiej strony z podaniem informacji, o które prosiliśmy, nie jesteśmy w stanie uwzględnić Pana odwołania.

  Jeśli opisana przez Pana sytuacja rzeczywiście miała miejsce, bardzo proszę o zgłoszenie reklamacji z podaniem Pańskiego maila wraz z datą i godziną, o której próbował Pan odpowiedzieć na adres it@historia.org.pl.

Zostaw własny komentarz