„Plantageneci – krwawa dynastia”. Wygraj kurs językowy i Kindle 3: pytanie 10


W środy o godz. 20 na Polsat Viasat History Dan Jones opowiada o dziejach dynastii Plantagenetów w programie Plantageneci – krwawa dynastia. U nas możesz wykazać się wiedzą historyczną i wygrać roczny kurs języka angielskiego w empik school online oraz czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 3.

image002 (1)Przez ponad trzysta lat, pokolenie za pokoleniem władali krajem; bezwzględnie miażdżyli wszelką konkurencję, aby stać się największą angielską dynastią wszech czasów. Historia Plantagenetów jest jeszcze bardziej szokująca, brutalna i zaskakująca, niż wszystko co widzieliście w bijącej rekordy oglądalności „Grze o tron”.

Przedstawiona przez uznanego historyka, Dana Jonesa, seria Plantageneci - krwawa dynastia łączy w sobie błyskotliwą narrację z dramatyczną rekonstrukcją zdarzeń i przywraca do życia jeden z najistotniejszych i najbardziej krwawych rozdziałów historii Wielkiej Brytanii. To opowieść jakiej nie widziałeś nigdy wcześniej!

Konkurs wygrywa osoba, która na jego koniec zbierze najwięcej punktów. W razie remisu decydować będzie szybkość odpowiadania na pytania. Narody otrzymają także osoby, które zajmą miejsce od drugiego do pięćdziesiątego. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów wygra kurs językowy oraz książkę, druga osoba wygra czytników e-booków i książkę, osoby od miejsca trzeciego do pięćdziesiątego otrzymają książkę. Regulamin Konkursu dostępny jest tutaj. Uwaga, na pytanie można odpowiadać do północy.

Nagrody dla zwycięzców:

Miejsce 1. – roczny kurs języka angielskiego w empik school online, obejmujący m.in. 60 zajęć grupowych po 60 min oraz 60 zajęć indywidualnych po 30 min.
logo_esoMiejsce 2. – czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 3 o wielkość wyświetlacza 6 cali, pojemność pamięci 4 GB z podświetlaną matrycą E-Ink

paperwhite3-front-415x400

50 nagród pocieszenia – książki autorstwa Dana Jonesa pt. „Plantageneci. Waleczni królowie, twórcy Anglii:, wydawnictwo Astra

plantageneci_IMAGE1_305127_10

Przyjmowanie odpowiedzi na pytania z 03.04.2016 zostało już zakończone

Zapraszamy do dalszego udziału w konkursie Śladami krwawej dynastii Plantagenetów z Historia.org.pl w kolejnych dniach. Nagrody czekają :)


4 komentarze

 1. User pisze:

  Kiedy dowiemy się czy odpowiadaliśmy poprawnie? 🙂

 2. Kinga pisze:

  Szanowni Państwo,

  Czy wiadomo coś w sprawie rankingu przesyłanego drogą mailową? Ja nic nie otrzymałam 🙁

 3. User pisze:

  Masz już jakiś ranking? bo ja dalej nie

Zostaw własny komentarz