Polska Kadra Rycerska na Mistrzostwa Świata Walk Rycerskich. Ogłoszenie grup i skład reprezentacji


Już 29 kwietnia rozpoczynają się zawody IMCF w Barcelonie, podczas których reprezentanci Polski zmierzą się z zawodnikami z całego świata o tytuł najlepszych wojowników na świecie. Kadra Sportowych Walk Rycerskich zmierzy się między innymi z jednymi z najlepszych wojowników z Rosji i Ukrainy. Reprezentanci naszego kraju dziękują za wsparcie czytelników portalu historia.org.pl!

Między 29 kwietnia a 1 maja w Barcelonie na arenie walk toreadorów zmierzą się najlepsi wojownicy świata, wśród których jest aż 34 rycerzy z Polski. Jest to pierwszy z dwóch najważniejszych turniejów rycerskich rozgrywanych między kwietniem i majem. Tradycyjnie w gronie faworytów do medali poza reprezentantami naszego kraju są również Ukraińcy, Rosjanie i Amerykanie. W tym roku na Mistrzostwach Świata w Barcelonie zadebiutują zawodnicy z krajów tak egzotycznych jak Meksyk, Kanada czy Chiny.

Za pośrednictwem portalu Historia.org.pl Kadra Rycerska chciałaby podziękować niżej wymienionym osobom za ich wkład i wsparcie, które pozwoliło na zrealizowanie podróży do Hiszpanii.

Maciek Pryc, Michał Czarnecki, SocialTrader, teamofyorkshire, Ewa Kwiatkowska, filip.luka1410, pacia91, reketer, Artur Toczyński, konrad.volt, asterothis44, ryszard.rozek, Mariusz Trochimiuk, grzegorzposobiec96, Zielema, maja2112, przem.osmolski, Robert Więczkowski, Daniel Żak, k.szczesna7, jacbyr, Jakub Sobczak, golczas81, aaaasdasd, Mateusz Pietruliński, Mścisław777, nicram091, Anna Łakomska, ratsilves, Maciej Dmowski, Jeremi Wiśniowiecki, 2000, maczek, Robert Dwulit, Tomasz Dąbrowski, Marcin Sanik, martie667, wuntek kuszynskij, Michalina Kobylińska, Piterantropus, Tomasz Kołacz, duro6, andrzej.ras, paascaal23, piasecki.rd, jakub.m.rozanski, Kamil Sitarz, Andrzej Kuszyk, Jacek Olszewski, Miro Stychlok, ad1410.com, Urszula Bereźnicka, ilona947, potis.misiu, Kacper Kłosiński, Co Za Historia, Jan Kawecki, Kierownik Planu, ania.kachel.

W czasie zbiórki, o której informowaliśmy tutaj, udało się zebrać 6 044,00 zł.

Poniżej prezentujemy ostateczny skład Polskiej Kadry Sportowych Walk Rycerskich oraz tabele zbliżającego się turnieju.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz