Ponad 300 tys. czytelników historia.org.pl w maju 2017


W maju portal historia.org.pl odwiedziło 304 513 unikalnych użytkowników. To najlepszy wynik w naszej historii. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi artykułami i niezmiennie zapraszamy po codzienną dawkę historii.

Użytkownicy portalu historia.org.pl w maju 2017 / fot. Google Analytics

Sukces jaką jest popularność portalu historia.org.pl nie byłby możliwy bez redakcji, którą tworzą autentyczni pasjonaci historii. Jeśli chciałbyś do nas dołączyć kliknij tutaj.

Przy ponad 300 tys. użytkownikach zanotowaliśmy także 600 225 odsłon mimo, iż nie ulegliśmy trendowi na dzielenie artykułów i galerii na podstrony by w taki sposób zdobywać kolejne odsłony portalu.

Spośród odwiedzających nas w maju użytkowników 95,5% pochodziło z Polski. Najwięcej z Warszawy (29,75%), Krakowa (13,78%), Wrocławia (5,72%), Katowic (5,04%) oraz Łodzi (2,73%) i Gdańska (2,68%).

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej działający od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii. Portal działa od 2004 roku i niezmiernie pozostaje projektem niezależnym. Nie jest częścią zagranicznych koncernów i nie stanowi własności komercyjnych przedsiębiorstw.

Jeśli chciałbyś zareklamować swoje produkty naszym czytelnikom zapoznaj się z naszą ofertą.

Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum.Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Michaś napisał(a):

    WOW G R A T U L A C J E

Zostaw własny komentarz