Gra: „Polska. Gra z historią” - zapowiedź


Trefl S.A - producent doskonale znany wszystkim fanom gier planszowym oraz puzzli oddaje w nasze ręce swoją najnowszą propozycję, grę: „Polska. Gra z historią”. Patronem medialnym publikacji jest Historia.org.pl - Polski portal historyczny. 

Gra „Polska. Gra z historią” – to rodzinna, a zarazem strategiczna planszówka, przy której wybierzecie się w podróż po historycznych miejscach oraz poznacie wydarzenia z dziejów naszego kraju! Ale uwaga – nie jest to quiz, który zmusi Was do zastanawiania się nad tym, ile mamy nizin, czy Wielka Sowa jest na pewno najwyższym szczytem Gór Sowich lub czy Wisła ma więcej dopływów z lewej, czy może jednak z prawej strony.

Wiedza historyczna nie będzie Wam potrzebna, jednak będziecie mogli ją zyskać! „Polska. Gra z historią” zawiera piękne, ręcznie ilustrowane karty z opisami miast i wydarzeń historycznych, dzięki którym odświeżycie swoją wiedzę, a może nawet dowiedzie się czegoś nowego!

W trakcie zabawy będziecie poruszać się po mapie Polski i zdobywać nowe karty, które pozwolą Wam na pokonanie kolejnych pól na torze wydarzeń historycznych. Ten, kto jako pierwszy zakończy podróż przez dzieje naszego kraju, wygrywa grę. Udanej zabawy!

 

Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Na profilu "historia.org.pl" na Facebooku na bieżąco informujemy o nowych artykułach. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz