Powstańczy czołg Pantera „Pudel” w World of Tanks na PC!


Wargaming informuje o dzisiejszej premierze pierwszego polskiego czołgu w World of Tanks na komputerach osobistych. Pantera „Pudel” trafiła do popularnej gry o bitwach czołgów.

Jednostka jest dostępną od dziś, a premiera wypada dokładnie w 73. rocznicę zdobycia czołgu przez Powstańców Warszawskich. Czołg brał udział w licznych operacjach w sierpniu 1944 i wydatnie wspomógł walczących w stawianiu oporu wrogowi. W World of Tanks Pantera „Pudel„ jest czołgiem średnim VI poziomu i wyróżnia się dobrą celnością działa i prędkością poruszania się. Ponadto, twórcy gry przywiązali dużą wagę do detali historycznego malowania kadłuba i elementów charakterystycznych. Pantera ”Pudel” jest dostępna od dziś w różnych pakietach, szczegóły są dostępne tutaj -> http://worldoftanks.eu/pl/news/premium-shop/pudel-introduction/

Wraz z polską firmą Cobi, produkującą wysokiej jakości klocki, przygotowaliśmy również fizyczny model czołgu. Składa się on z 450 klocków i ma wymiary 11cm wysokości, 12,5 cm szerokości i 28,5 cm długości. W pudełku znajdują się również kody zaproszeniowe i bonusowe do gry. Szczegóły dostępne są pod linkiem http://cobi.pl/klocki/world-of-tanks/panther-watsaw-uprising,art,10063.html

W World of Tanks na komputerach osobistych zarejestrowanych jest ponad 110 000 00 graczy na całym świecie, a Polacy stanowią wśród nich jedną z najliczniejszych i najbardziej aktywnych społeczności wirtualnych czołgistów. W grze znajdziemy ponad 500 wiernie odwzorowanych czołgów z 10 krajów. Od momentu premiery World of Tanks doczekało się ponad 90 aktualizacji o nową zawartość (mapy, czołgi, tryby gry, rozwiązania technologiczne, itp.) i jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

4 komentarze

  1. Wieść pisze:

    To już 72 lata od wybuchu powstania warszawskiego i dopiero teraz przebija się ten temat do szerszej opinii publicznej. I bardzo dobrze, cieszę się z tego powodu!

  2. daniel pisze:

    Nawet w grach Polacy muszą jeżdzić niemieckimi pojazdami.

  3. Bilbo pisze:

    Dopóki Polacy mieli swoje państwo w latach 1918-1939, dopóty dysponowali własnym uzbrojeniem (m.in. czołgami, tankietkami czy samochodami pancernymi). W czasie wojny oczywistym jest, że musieli walczyć na sprzęcie alianckim bądź sowieckim.

Zostaw własny komentarz