Do wygrania: Kompletny cykl sagi „Pieśń Lodu i Ognia” w twardej oprawie. Razem 8 książek!


Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. W dniu emisji w HBO finałowego odcinka sezonu mamy dla Was fantastyczny prezent. Kompletny cykl Pieśń Lodu i Ognia składający się z 8 książek Georga R.R. Martina, w Polsce wydawanych przez Zysk i S-ka.

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie nagrody należy w terminie do 7 września 2017 r. poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytania i wysłać odpowiedzi na adres konkursy@historia.org.pl:

 1. Jaką lokalizację odwiedzamy w pierwszej scenie pierwszego odcinka pierwszego sezonu Gry o Tron?
 2. Jak nazywał się miecz Eddarda Starka?
 3. Co było ślubnym prezentem dla Daenerys (małżeństwo z Khalem Drogo)?
 4. Wymyśl hasło promujące historię, które moglibyśmy wykorzystać w promocji portalu historia.org.pl

Natomiast tutaj możecie wygrać bogato ilustrowany album Gra o Tron Drzewo Genealogiczne od HBO!

Nie zapomnij o newsletterze

Ponadto by wziąć udział w konkursie zapisz się do naszego newslettera i koniecznie potwierdź rejestrację klikając w przychodzącego linka (rzadko, ale czasem trafia do ofert/spamu). Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Biorąc udział w konkursie pozwalasz nam dowolnie i bezpłatnie wykorzystywać przesłane przez siebie hasło. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

Inne nasze konkursy i wyniki

Możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy. Natomiast wyniki opublikujemy na tej stronie. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi konkursami  zostań naszym fanem na Facebooku.

Nagroda

Kompletny cykl sagi „Pieśń Lodu i Ognia” w twardej oprawie.

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.

Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich

Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam. Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron...

George R.R Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

Od 18 kwietnia 2011 w programie telewizji HBO trwa emisja serialu, którego jest ekranizacją bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia”.

Sponsor nagrody, wydawca cyklu Zysk i S-ka Wydawnictwo


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

11 komentarzy

 1. Alina pisze:

  No chyba niekompletna, bo to nie wszystkie jeszcze książki 😉

 2. Anonim pisze:

  Super!!!

 3. Ola K pisze:

  Gdzie można wysyłać zgłoszenia?

 4. . pisze:

  jakie kryteria ? Poprawność 3 odpowiedzi czy uznaniowość na czwarte ?

 5. Miklosz pisze:

  Chciałbym je pozyskać 😀

 6. Nati pisze:

  Kiedy można spodziewać się wyników?

 7. Kiss pisze:

  Kiedy wyniki??

Zostaw własny komentarz