Do wygrania: Bogato ilustrowany album Gra o Tron Drzewo Genealogiczne od HBO!


Bogato ilustrowany album Gra o Tron Drzewo Genealogiczne od HBO to prawdziwa gratka dla fanów popularnego serialu. Ten rarytas możecie teraz wygrać w naszym konkursie. Odpowiedz na kilka pytań a być może nagroda godna Daenerys Zrodzonej z Burzy... trafi właśnie do Ciebie?

Zadania konkursowe

By mieć szansę na wygranie nagrody należy w terminie do 9 września 2017 r. poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytania i wysłać odpowiedzi na adres konkursy@historia.org.pl:

 1. Na czyją cześć swoje trzy smoki nazwała Daenerys?
 2. Wymień dwóch bohaterów serialu Gry o Tron, którzy zachorowali na szarą łuszczycę? Podpowiedzi szukaj tutaj.

Natomiast tutaj możecie wygrać kompletny cykl sagi „Pieśń Lodu i Ognia” w twardej oprawie. Razem 8 książek!

Nie zapomnij o newsletterze

Ponadto by wziąć udział w konkursie zapisz się do naszego newslettera i koniecznie potwierdź rejestrację klikając w przychodzącego linka (rzadko, ale czasem trafia do ofert/spamu). Oczywiście jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś/aś. Biorąc udział w konkursie pozwalasz nam dowolnie i bezpłatnie wykorzystywać przesłane przez siebie hasło. Szczegóły znajdziesz w ramce na dole strony.

Inne nasze konkursy i wyniki

Możesz zobaczyć wszystkie aktualnie trwające konkursy, które organizujemy. Natomiast wyniki opublikujemy na tej stronie. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi konkursami  zostań naszym fanem na Facebooku.

Nagroda

5 x bogato ilustrowany album Gra o Tron Drzewo Genealogiczne od HBO!

Nie jest tajemnicą, że wszyscy muszą zginąć. Dzięki naklejkom i drzewu genealogicznemu będziesz zawsze wiedzieć kto zginął i kto żyje. Oglądaj Grę o Tron w HBO1 i HBO GO oraz aktualizuj album. Każdy odcinek niesie tajemnicę. Pamiętaj, że to co jest martwe ni

Drzewo Genealogiczne, Gra o Tron HBO / fot. historia.org.pl

Drzewo Genealogiczne, Gra o Tron HBO / fot. historia.org.pl

Drzewo Genealogiczne, Gra o Tron HBO / fot. historia.org.pl

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.

Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich

Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam. Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron...

George R.R Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

Od 18 kwietnia 2011 w programie telewizji HBO trwa emisja serialu, którego jest ekranizacją bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia”.

Fundatorem nagród jest HBO


Nagrody są rozlosowywane wśród osób, które poprawnie wykonały zadania konkursowe. Odpowiedzi należy kierować na adres konkursy@historia.org.pl. W e-mailu należy podać poprawne odpowiedzi (do zwycięzcy nastąpi kontakt w celu ustalenia adresu do wysyłki), w jego tytule umieść nagłówek ze strony z konkursem (np. Do wygrania: „Piastowie”, S. Koper). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu siedmiu od jego zakończenia. Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznaj się z regulaminem. O nowych konkursach na bieżąco informujemy na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie aktualne konkursy znajdziesz tutaj. Powodzenia!

9 komentarzy

 1. Jorah pisze:

  Zdjęcie Danki jak do oprawienia 😀

 2. Justa pisze:

  Gdzie moge to kupic??? Please help!!

 3. Miklosz pisze:

  Jaka piękna Danka! <3

 4. M. pisze:

  Nagroda będzie wysłana w końcu?

 5. Elżbieta pisze:

  Były już wyniki konkursu?

Zostaw własny komentarz