Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO) 2017 z Dniami Otwartymi!


Z okazji 25-lecia Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO) w Kielcach wystawa zostanie przedłużona o dwa dni. Specjalnie dla miłośników militariów i obronności Targi Kielce zorganizowały Dni Otwarte.

MSPO 2016 / fot. targikielce.pl

Od 9 do 10 września Wystawa Sił Zbrojnych w Hali A i B oraz na terenie zewnętrznym będzie bezpłatnie otwarta dla publiczności. W tym czasie dostępna będzie nie tylko ekspozycja, ale również odbędą się pokazy wojska i policji.

Program:

09 września 2017, sobota
Godziny otwarcia ekspozycji: 10.00 - 17.00

10 września 2017, niedziela
Godziny otwarcia ekspozycji: 10.00 - 15.00

Tegoroczna, 25 edycja MSPO w Kielcach rozpocznie się 5 września i zbierze w jednym miejscu sprzęt i uzbrojenie oferowane przez ponad 550 firm z 27 krajów świata. Strategicznym partnerem targów jest Polska Grupa Zbrojeniowa, która zaplanowała premierową prezentację najnowszego wozu bojowego.

Swój debiut będą miały Wojska Obrony Terytorialnej, które zaprezentują się na wydzielonej przestrzeni. Natomiast historii sił zbrojnych poświęcona będzie ekspozycja pod hasłem „Tysiąclecie Oręża Polskiego”.

Równocześnie z XXV MSPO, którego tematem są siły zbrojne, odbywają się XXIII targi Logistyka, które poświęcone są służbom mundurowym i ratowniczym.

Źródło: Dni otwarte od 9 do 10 września na 25-lecie MSPO, targikielce.pl

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz