300 tys. czytelników historia.org.pl w styczniu 2018 r.


W styczniu 2018 r. portal historia.org.pl odwiedziło 292 173 unikalnych użytkowników. Ten doskonały wynik pokazuje, że nasi czytelnicy doceniają rzetelne dziennikarstwo historyczne. Dziękując zachęcamy do współpracy oraz skorzystania z dostępnej w portalu powierzchni reklamowej.

Przy ponad 300 tys. użytkownikach zanotowaliśmy także 500 tys. odsłon, mimo iż nie dzielimy naszych artykułów na podstrony, by w ten sposób zwiększyć tę statystykę. Jednocześnie portal w porównaniu ze styczniem 2017 r. zyskał 80% nowych czytelników. Takie wzrosty nie byłyby możliwe bez artykułów, które w atrakcyjny sposób przedstawiają historię.

Statystyki portalu historia.org.pl w styczniu 2018 r. / fot. Google Analytics

W całym roku 2017 portal odwiedziło prawie 2 miliony użytkowników, którzy wygenerowali 3,5 miliona odsłon. To wynik o 30% lepszy niż w roku 2016.

Statystyki portalu historia.org.pl w roku 2017 r. / fot. Google Analytics

Jeśli Ty również chciałbyś publikować w naszym portalu zapoznaj się z tym artykułem. Natomiast jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt czytelnikom portalu wejdź tutaj.

Historia.org.pl - to codziennie aktualizowany wiodący polski serwis o tematyce historycznej istniejący w Internecie od 2004 roku. Oferuje swoim czytelnikom bezpłatne treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii.


Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Anonim napisał(a):

    Gratulacje, dziękuję!

  2. Milan napisał(a):

    Czytam Was od niedawna, ale będę to robić dalej

Zostaw własny komentarz