„Kryterium doboru materiałów i warunki techniczne ich digitalizacji dla Wirtualnego Muzeum AZS” - zaproszenie


Twórcy „Wirtualnego Muzeum AZS”, Instytut Historii UMCS oraz Zarząd Główny Akademickiego Związku Sportowego zapraszają na szkolenie pt.: „Kryterium doboru materiałów i warunki techniczne ich digitalizacji dla Wirtualnego Muzeum AZS”.Szkolenie związane z działalnością realizatorów grantu Akademicki Związek Sportowy w sporcie polskim w latach 1908 - 2015. Archiwizacja wyselekcjonowanych zasobów - udostępnienie i ekspozycja w internetowym muzeum „Dzieje AZS” odbędzie się 15 marca 2018 r. o godz. 16 w sali 318 Wydziału Humanistycznego UMCS w Lublinie i skierowane jest do osób zainteresowanych współpracą z realizatorami grantu.

Referentami podczas szkolenia będą:
Dr hab. prof. UMCS Dariusz Słapek
Dr Marek Konstantkiewicz
mgr Paweł Markiewicz
inż. Piotr Kołodziej.

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt pod adresem mailowym muzeum@azs.pl, oraz nr. telefonu 515 867 816.

Projekt finansowany jest ze środków na naukę w latach 2016 - 2019.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz