VII Łabiszyńskie Spotkania z Historią, „Wrześniowe Drogi” 2018


VII Łabiszyńskie Spotkania z Historią, „Wrześniowe Drogi” 2018 odbędą się w dniach 1-3 czerwca 2018 r. Podczas imprezy odbędą się trzy historyczne inscenizacje.

Podczas Łabiszyńskich Spotkań z Historią rekonstruktorzy przedstawią inscenizacje „Korytarz Pomorski„, „Kierunek Warszawa„, oraz „Linia Wisły„ nawiązujące do walk prowadzonych podczas ”Kampanii Polskiej 1939 roku”. Uzupełnieniem tematyki wojny obronnej, będzie inscenizacja numer cztery, a konkretnie ”Rajd na St. Nazaire”.

image description

Miejsce: Łabiszyn
Data i godzina: 1-3 czerwca 2018 r.
Szczegóły: labiszyn.pl

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy. Bądź na bieżąco i polub nas także na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz