Z orężem przez wieki w Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie 2018


Impreza plenerowa „Z orężem przez wieki” odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2018 r. w Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie.

Program:

2 czerwca (sobota) 15.00 – 19.00

rekonstrukcyjne pokazy turniejowe (turniej miecza i tarczy, manewry artyleryjskie, turniej sprawnościowy, turniej dam).

3 czerwca (niedziela) 11.00 – 19.00

rekonstrukcyjne pokazy sprawnościowe, w tym m.in. pokazy konne, występy muzyczne, gry i zabawy dla dzieci, wioska rzemieślników, pokazy militarne (czołg T-34, strzelnica ASG), wozy bojowe, pokazy rzemieślnicze.

Wstęp bezpłatny.

Miejsce: Chorzów
Data i godzina: 2-3 czerwca 2018 r.
Szczegóły: muzeumgpe-chorzow.pl

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy. Bądź na bieżąco i polub nas także na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz