Drugi sezon Korony królów. Kiedy nowe odcinki w TVP?


Pierwszy sezon Korony królów mimo, iż na początku spotkał się z medialną krytyką była dla Telewizji Polskiej bardzo udany. Serial był hitem swojego pasma i zdobył wierną widownię. Dlatego zdecydowano się na jego kontynuację. Ta nastąpi od 3 września.

W postaci Adelajdy Heskiej wcieli się Aleksandra Przesław / fot. M. Makowski, TVP

Zdjęcia do drugiego sezonu już trwają. Jednak kiedy te odcinki będzie można zobaczyć w TVP? Prezes publicznego nadawcy Jacek Kurski podał, że ich emisja rozpocznie się już jesienią, najpewniej we wrześniu. Najpewniej od 3 września,

Jednocześnie latem widzowie będą mogli na nowo zobaczyć pierwszy sezon składający się z 84 odcinków, które emitowane są w Jedynce o 17.30.

W drugim sezonie nie zobaczymy już Aldony Anny, która umarła. Drugą żoną Kazimierza zagra Aleksandra Przesław, która wcieli się w rolę Adelajdy Heskiej. Natomiast polskiego króla już nie będzie odtwarzał Mateusz Król. Jego miejsce zajmie Andrzej Hausner.

Streszczenia nowych odcinków znajdują się tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

3 komentarze

  1. WOW pisze:

    10/10 WOW!

  2. Kwal pisze:

    Nie moge sie doczekac!

  3. Polak pisze:

    Super ‚że wracają te odcinki na wizje, lekki historyczny serial.

Zostaw własny komentarz