Otwarta beta Battlefield V dostępna od 4 września. Na graczy czekają Rotterdam oraz Arktyczny Fjord


Graczy, którzy w przedsprzedaży1 zamówili Battlefield V będą mogli zagrać w grę już 4 września. Natomiast pozostali taką możliwość otrzymają 6 września. Beta dostępna będzie dla posiadacze konta Origin na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

W becie dostępne będą dwie mapy. Pierwsza z nich Rotterdam pozwoli na walkę w trybie Podboju. Z kolei na mapie Arktyczny Fjord będzie można grać w trybie Podboju lub Wielkich Operacji. Mapa Rotterdamu została zaprezentowana w zwiastunie z ubiegłego tygodnia, który dostępny jest tutaj.

Wielkie Operacje to tryb wieloosobowy, który jest narracyjną podróżą inspirowaną historycznymi wydarzeniami, a zarazem połączeniem licznych map i trybów. We wszystkie treści, które będą dostępne w otwartej becie można zagrać już w tym tygodniu przez uczestników targów gamescom w hali 6 na PC oraz Xbox One X.

Gra Battlefield V na Xbox One, PlayStation 4 oraz na PC (Origin) będzie dostępna 19 października w pełnej polskiej wersji językowej. Osoby, które zamówią Edycję Specjalną Battlefield V, otrzymają 3 dni wcześniejszego dostępu i będą mogły rozpocząć grę od 16 października, a posiadacze subskrypcji EA Access i Origin Access uzyskają dostęp do przedpremierowych wersji próbnych już od 11 października.
  1. Aby uzyskać wczesny dostęp, gracze muszą mieć grę zamówioną w przedsprzedaży lub mieć wykupioną subskrypcję Origin Access Premier, Origin Access Basic lub EA Access []

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Gracz pisze:

    Nie rozumiem hejtu na tę grę, oficjalne zwiastuny i gameplaye pokazują, że gra będzie wyborna. Nie wiem co trzeba więcej. W B1 gra się super, tutaj to taka ulepszona wersja. Jak dla mnie B to najlepsza strzelanka osadzona w realiach historycznych.

Zostaw własny komentarz