Międzynarodowy Festiwal Kultury Wczesnego Średniowiecza - XVI Najazd Barbarzyńców 2019


W dniach 25-26 maja 2019 r. na terenie Zamku w Ogrodzieńcu odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Kultury Wczesnego Średniowiecza „XV Najazd Barbarzyńców - Na kupieckim szlaku”. 

Zamek Ogrodzieniecki / fot. Łukasz Śmigasiewicz, CC-BY-SA-3.0

W programie m.in. pokazy walk, pokazy rzemieślnicze, koncerty muzyki z epoki oraz wielka bitwa wojów.

Międzynarodowy Festiwal Kultury Wczesnego Średniowiecza „XV Najazd Barbarzyńców - Na kupieckim szlaku„to widowiskowa impreza prezentująca kultury europejskie wczesnych wieków średnich. Na rozległym przedzamczu swoje obozowiska zakładają wtedy wojowie słowiańscy, Wikingowie, Bałtowie, Celtowie i in.

Miejsce: ul. Koś­ciuszki 66, 42-440 Ogrodzie­niec
Data i godzina: 25-26 maja 2019 r.
Szczegóły: zamek-ogrodzieniec.pl

* * *

Zobacz więcej ciekawych wydarzeń historycznych w naszym kalendarzu. Tam też znajdziesz informacje o tym jak zgłosić nam historyczne przedsięwzięcia, o których napiszemy lub zaproponować nam patronat medialny nad wydarzeniem. Możesz wysłać nam także Twoją relację z wydarzenia, którą chętnie opublikujemy. Bądź na bieżąco i polub nas także na Facebooku.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz