Wszechstronny portal internetowy – od rozrywki po karierę


Internet to bez wątpienia jeden z najważniejszych wynalazków stulecia. Ciężko nam wyobrazić sobie społeczeństwo, które nagle zostałoby pozbawione dostępu do sieci. Obecnie opiera się na niej niemal wszystko. Większość aspektów życia, jeśli nie całkowicie przeniesiona do wirtualnego świata, przynajmniej rozszerzyła się o ten aspekt. W internecie spędzamy wolny czas grając w gry, oglądając filmy. Jest on naszym źródłem informacji ze świata, kultury, nauki. Dla wielu jest on miejscem pracy, a wielu pracy w nim szuka. Szukamy w nim porad i robimy zakupy, a nawet poznajemy ludzi i nawiązujemy relacje. To tylko część możliwości, jakie daje nam sieć. W dzisiejszych czasach możemy załatwić niemal wszystko, nie odchodząc od komputera.

Kliknięcia na wagę złota

Korzystając z internetu często tracimy rachubę czasu. Siadamy dosłownie na chwilę przed komputerem, żeby tylko sprawdzić jedną, dwie rzeczy, a po chwili okazuje się, że minęło już pół godziny, a my mamy 10 otwartych kart, każda z innej strony. Jak to się stało? Nigdy nie wiadomo. Niestety, strony internetowe nie są tworzone tak, by spędzać na nich jak najmniej czasu. Często aby znaleźć to czego potrzebujemy musimy przewertować masę podstron, zakładek itd. Szukając interesujących nas treści, przechodzimy z jednej strony na drugą, potem na trzecią i tak właśnie ucieka nam masa czasu. Dlaczego tak się dzieje? To prosta matematyka. Szukamy informacji na rozmaitych stronach, często pierwszy raz się na nich pojawiając. Każde takie przejście sprawia, że tracimy kilka sekund na ogarnięcie strony, zapoznanie się z jej układem i sposobem działania. Doliczmy to tego kolejne kilka sekund na każde przejście między oknami, czy kartami oraz chwile, w których sieć transferuje dane. Sumując kilkadziesiąt, czy kilkaset takich operacji otrzymujemy już dodatkowe kilkanaście minut przeglądania. Czy można jakoś temu zapobiec i usprawnić korzystanie z internetu?

Portal, na którym w jednym miejscu zebrane jest wszystko czego potrzebujesz

Jeśli szukasz witryny, która zastąpi Ci stronę startową, na której każdego dnia przeczytasz zarówno najświeższe informacje ze świata, dowiesz się co słychać w świecie kultury, sportu, technologii i wielu innych dziedzin życia – wejdź na https://pinbook.pl – To wyjątkowy portal, który oferuje Ci dostęp do najprzydatniejszych funkcji dla każdego internauty. Szukasz pracy? Wejdź w zakładkę praca, wybierz miasto, w którym chcesz ją znaleźć i przeglądaj najnowsze oferty. Interesujesz się ezoteryką? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku w zakładce o tej samej nazwie. Nie wiesz jaki wybrać film na wieczór? Wybierz kategorię i przeczytaj opisy i recenzje najlepszych filmów i seriali tworzone przez redakcję działu filmowego.

Wszystko czego potrzebujesz zebrane w jednym miejscu – taki właśnie jest Pinbook!

Artykuł powstał we współpracy z pinbook.pl

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz