Tank Nuts - ruszył nowy podcast o czołgach


Tank Nuts to nowy podcast poświęcony szeroko rozumianej tematyce czołgów. Gospodarzem rozmów jest weteran brytyjskiej armii, Richard Cutland, obecnie szef relacji wojskowych w Europie dla World of Tanks. 

Podcast powstał, aby celebrować pasję do czołgów wraz z zaproszonymi osobami. W podcaście będą brać udział ludzie, których życie i zainteresowania wiążą się z czołgami – od historyków, przez autorów książek i kaskaderów po wojskowych czy celebrytów. 

W pierwszym odcinku wystąpił Jim Dowdall, kaskader znany z takich filmów jak „Parszywa Dwunastka”, 9 odcinków Jamesa Bonda, „Pianista”, „Szeregowiec Ryan” czy „Furia”). W drugim gościł pisarz Craig Moore, autor książki „Tank Hunter”. Słuchacze dowiedzą się więcej o funkcjonowaniu Królewskiego Regimentu Czołgów słuchając rozmowy z jego dowódcą Jimem Howardem.

W najnowszych odcinakach mamy pasjonująca rozmowę dwóch Richardów o funkcjonowaniu słynnego brytyjskiego muzeum czołgów w Bowington. Bowiem gościem Tank Nuts jest Richard Smith, dyrektor placówki, który opowie o swojej karierze, codziennych wyzwaniach i wymieni niezliczone anegdoty.

Podcast Tank Nuts jest dostępny na platformach takich jak Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, a wersja wideo jest do obejrzenia na oficjalnym kanale World of Tanks na YouTube. 

Wraz z nowym podcastem Wargaming przygotował także kod zaproszeniowy dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z grą World of Tanks. Kod: TANKNUTS można zrealizować na stronie redir.wargaming.net.

Kod zawiera:

  • Czołg premium V poziomu Matilda Black Prince (U.K.)
  • Czołg premium III poziomu T-127 (U.S.S.R.)
  • 7 dni konta premium do World of Tanks
  • Miejsce w garażu
  • 100% wytrenowaną załogę
  • Czołg premium poziomu VI T-34-85M (U.S.S.R.) na wypożyczenie

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz