Total War Saga: TROY nowa gra z serii Total War będzie dostępna za darmo


Total War Saga: TROY to kolejna gra z popularnej strategicznej serii Total War. Tym razem gracze podejmą wyzwanie jako jedna ze stron wojny trojańskiej. Premierę gry zaplanowano na 13 sierpnia 2020 r. Przez pierwszą dobę poprzez Epic Games Store będzie można ją pobrać za darmo.

Fabuła gry Total War Saga: TROY

TROY to najnowsza gra z serii Total War. Fabuła produkcji jest inspirowana wydarzeniami opisanymi w Iliadzie Homera. To oznacza, że gracze wcielą się w jedną ze stron konfliktu zwanego wojną trojańską. Rozgrywka będzie oparta o typowe dla serii mechaniki. Łączyć będzie tryb turowy, w którym gracz zarządza imperium oraz bitwy w czasie rzeczywistym.

Gracze będą bronić lub podbijać Troję jako jeden z ośmiu legendarnych bohaterów. Wśród nich znajdzie się przesławny wojownik Achilles, szlachetny obrońca Hector, krnąbrny książę Parys oraz mściwy król Menelaos.

Data premiery gry Total War Saga: TROY

Premiera gry odbędzie  się 13 sierpnia 2020 r. Przez pierwszy rok będzie dostępna wyłącznie poprzez Epic Games Store, w tym przez pierwsze 24 godziny całkowicie za darmo. Jedynym warunkiem jest pobranie gry przez pierwszą dobę po premierze. TROY dostępna będzie wyłącznie na PC i początkowo tylko z systemem Windows.

Total War: TROY

Premiera: 13 sierpnia 2020 (Epic Games Store), 13 sierpnia 2021 r. pozostałe sklepy
Platforma: PC
Wersja językowa: polska
Producent: Creative Assembly
Wydawca: SEGA
Gatunek: Strategiczna, RTS

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz