Idealnie odwzorowana mapa Berlin z 1945 roku jest już w World of Tanks


World of Tanks 11 czerwca 2020 r. zostało zaktualizowane do wersji 1.9.1. Najważniejszym elementem było dodanie mapy Berlin bazującej na niemieckiej stolicy z 1945 roku. Do gry trafi również drugi sezon przepustki sezonowej oraz ulepszone możliwości modyfikacji wizualnej swoich czołgów.

Mapa Berlin to lokacja o wymiarach 1050 x1050 m. Pracując nad tą mapą twórcy zwracali szczególną uwagę na wierność historyczną i bezustannie podpierali się archiwalnymi zdjęciami Berlina z tamtych lat. Otoczenie, historyczne budynki i zabytki zostały precyzyjnie odtworzone w imponującym formacie HD. Wśród nich znajdują się:

  • Reichstag;
  • Brama Brandenburska;
  • Opera Krolla;
  • Dworzec Lehrter;
  • Park Tiergarten;
  • i nie tylko.

Wykorzystal liczne materiały z ponad 300 powszechnie dostępnych źródeł jak na przykład historyczne zdjęcia okolicznych terenów, archiwalne zdjęcia lotnicze, stare litografie, ryciny i pocztówki. Ogólnie, wszystkie gmachy i zabytki utrzymane są w architektonicznym stylu tego miasta z lat 40. XX wieku, a plan Berlina został odtworzony z najwyższą historyczna dokładnością. Oczywiście ze względu na wymogi rozgrywki w niektórych miejscach zmieniliśmy lub też dodaliśmy pewne elementy środowiska.

Drugim, ważnym elementem nowej aktualizacji jest start drugiego sezonu przepustki bitewnej. Za pokonywanie kolejnych jej etapów, przynosi ona nagrody takie jak dni konta premium, kredyty, fragmenty planów czy dwa nowe typ wyposażenia. Czołgi amerykański M48A5 i czechosłowacki TVP T 50/51 są głównymi gwiazdami wydarzenia i zdobywają zdobywać więcej punktów. Za wypełnienie wszystkich 45 poziomów nagrodą główną będzie ekskluzywny styl 3D na czołg X poziomu oraz jeden z dowódców. Podobnie jak poprzednio, przepustka bitewna jest darmowa dla wszystkich graczy.

„Pierwszy sezon przepustki bitewnej kończy się po trzech miesiącach, a społeczność bardzo ciepło przyjęła dodatkowe nagrody, jakie ze sobą niosła,„ mówi Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. ”Zbieraliśmy opinie zaraz po wystartowaniu tej inicjatywy i dzięki temu możemy teraz przejść płynnie do drugiego sezonu. Jestem pewien, że druga odsłona przepustki bitewnej jeszcze bardziej przypadnie graczom do gustu.”

Najnowsza aktualizacja pozwoli również na zmianę wybranych opcji modyfikacji wyglądu maszyn. Nowe naklejki progresywnestaną się bardziej widoczne wraz z wykonywaniem konkretnych zadań w grze. Regulowane style będzie można dostosowywać indywidualnie dla poszczególnych części czołgu. Mnóstwo elementów modyfikacji wizualnych dostępnych wyłącznie dla danego czołgu czy nacji jest obecnie dostępnych dla wszystkich maszyn bez wyjątku.

O World of Tanks

World of Tanks to pierwsza i jedyna drużynowa wieloosobowa sieciowa gra akcji poświęcona w pełni bitwom czołgów. Rzuć się w wir spektakularnych bitew pancernych z okresu II Wojny Światowej wraz z innymi stalowymi kowbojami z całego globu. Twój garaż może zawierać ponad kilkaset czołgów z USA, Niemiec, Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii, Polski i wielu innych państw, odtworzonych z dbałością o szczegóły i zgodność historyczną. Oficjalna strona gry - worldoftanks.eu.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz