PREMIERA: Desperados III, czyli RTS na Dzikim Zachodzie


Desperados III to kolejna część popularnej strategii taktycznej. Gracze poprowadzą Johna Coopera przy wykonywaniu najniebezpieczniejszych misji zlecanych na Dzikim Zachodzie. Premierę gry zaplanowano na 16 czerwca 2020 r.

Fabuła gry Desperados III

Desperados III to kontynuacja popularnego strategii taktycznej, której pierwowzorem była seria gier Commandos. Gracze poprowadzą Johna Coopera i jego bandę do realizacji najniebezpieczniejszych misji zlecanych na Dzikim Zachodzie. Desperados III to strategia czasu rzeczywistego rozgrywana w latach siedemdziesiątych XIX wieku w USA i Meksyku.

Misje wykonywane będą przez pięć wyspecjalizowanych postaci, każda z nich posiada zróżnicowany wachlarz umiejętności, taki jak infiltracja, szpiegowanie, sabotaż, porywanie, napadanie, podkładanie ładunków i wiele innych.

Data premiery gry Desperados III

Premiera gry odbędzie się 16 czerwca 2020 r. Desperados III dostępna będzie dostępna na platformach: PC, PS4 oraz XOne.

Desperados III

Platforma: PC, PS4, XOne
Wersja językowa: polska
Producent: Mimimi Games
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games
Wydawca PL: Koch Media Poland
Gatunek: Strategiczna, RTS

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz