Królowa piękności streszczenie i godziny emisji odcinków 11-12 kostiumowej telenoweli w TVP


Królowa piękności to nowa serial emitowany przez TVP2. Akcja opowieści rozgrywa się w ZSRR lat 60-tych. Odcinki produkcji są nadawane o godz. 20.55 lub 21.50, trwają ok. 55 minut.

Królowa piękności / fot. TVP

Królowa piękności odcinek 11
(piątek, 15 stycznia, godz. 21:50 TVP2)

Katia dostaje zaproszenie do Paryża, gdzie ma pracować dla domu mody Christian Dior. Udaje się jej pomyślnie przejść przesłuchanie w siedzibie partii. Modelka sądzi, że los się do niej uśmiechnął. Jej radość potęguje fakt, że jest w ciąży. Postanawia wykorzystać swoją szansę i zostać we Francji. Niestety tuż przed wejściem do samolotu aresztuje ją KGB. Kobieta trafia przed oblicze Sznyriowa. Po brutalnym przesłuchaniu zostaje odesłana do szpitala psychiatrycznego. Naczelna lekarka na wieść o tym, że Katia spodziewa się dziecka, nakazuje wykonanie aborcji. Walerka sprowadza notariusza do domu Wiery. Podstępem sprawia, że kobieta zapisuje mu w testamencie swój dom.

Królowa piękności odcinek 12
(poniedziałek, 18 stycznia, godz. 21:50 TVP2)

Katia zamierza popełnić samobójstwo. Ratuje ją pielęgniarka Jula, która mówi, że oszukała przełożoną i nie wykonała zabiegu. Kobieta pomaga Panowej w ucieczce ze szpitala. W samochodzie czeka na nią Rem. Niebawem we Francji ukazuje się książka Feliksa. Dina prosi Sznyriowa o ostatnie spotkanie. Zabija byłego kochanka, a następnie odbiera sobie życie. Marianna dowiaduje się, że jej rodzice zginęli z winy ciotki Wiery. Upija się i dusi ją poduszką. Walerka otrzymuje stanowisko zastępcy redaktora naczelnego i przejmuje zapisany mu w testamencie dom.

Królowa piękności

Lata 60. XX w. Do Moskwy przybywa Jekaterina Panowa, piękna dziewczyna z prowincji, która wkrótce podbija świat mody. Zostaje pierwszą Rosjanką, która z dumą prezentuje się na wybiegach Paryża. Sławie i uwielbieniu towarzyszy jednak okrucieństwo, zazdrość i intryga.

Zobacz także → Hotel Vidago Palace zastąpi Królową piękności. Serial opowie o Portugalii w latach 30. XX wieku

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz