Krawcowa z Madrytu. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 11-17 serialu TVP


Krawcowa z Madrytu to hiszpański serial, którego historycznym tłem jest hiszpańska wojna domowa (1936-1939). Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 21:50, trwają ok. 55 minut. 

Seria „Krawcowa z Madrytu”

Krawcowa z Madrytu odcinek 11
(środa, 9 czerwca, godz. 22:35 TVP2)

Sira decyduje się poprosić wywiad brytyjski o pomoc w sprawie przyjaciółki. Otrzymuje rozkaz, by udać się na bal debiutantek i tam jako gość zebrać informacje o portugalskim biznesmenie Manuelu Da Silvie. Donia Manuela wpada na pewien pomysł, jak pomóc Paquicie. Wizyta na balu nie przebiega zgodnie z planem Siry. Ignacio załatwia Paquicie nowe dokumenty. Sira nadal nie wie, kto ją śledzi.

Krawcowa z Madrytu odcinek 12
(poniedziałek, 14 czerwca, godz. 20:55 TVP2)

Sira korzysta z zaproszenia klientki i nadejście roku 1941 świętuje na balu w madryckim kasynie. Podczas przyjęcia dochodzi do nieoczekiwanego spotkania. Kobieta otrzymuje też kolejne zadanie od brytyjskiego wywiadu. Donia Manuela pomaga jej zwabić Frau Steling do pracowni. Plany Siry krzyżuje pechowa wizyta na koncercie.

Krawcowa z Madrytu odcinek 13
(poniedziałek, 14 czerwca, godz. 22:50 TVP2)

Sira robi wszystko co w jej mocy, by się wkraść w łaski Da Silvy. Kobietę interesuje przede wszystkim sprawa jego współpracy z nazistami. Wkrótce mężczyzna zaprasza ją do Portugalii. Po przybyciu na miejsce Sira przekonuje się, że nie będzie się mogła uwolnić od przysłanego przez Manuela szofera, który wszędzie jej towarzyszy i śledzi każdy jej krok. Kobieta przekonuje się także, że ważną rolę odgrywa w tej sprawie sekretarka Da Silvy, Beatriz Oliveira. W pewnym momencie Sira spotyka Marcusa. Udaje, że go nie zna.

Krawcowa z Madrytu odcinek 14
(wtorek, 15 czerwca, godz. 21:50 TVP2)

Beatriz decyduje się pomóc Sirze, która stara się zdobyć dowody na współpracę Da Silvy z nazistami. Agentka postanawia także przejąć mikrofilm, który Manuelowi przekazali Niemcy. Wkrótce dowiaduje się, że mężczyzna zamierza pozbyć się ludzi, którzy mogą mu zaszkodzić. Jest wśród nich także Marcus Logan. Sira postanawia go ratować.

Krawcowa z Madrytu odcinek 15
(czwartek, 3 czerwca, godz. 22:45 TVP2)

Sira w tajemnicy odwiedza Rosalindę w Lizbonie. Prosi przyjaciółkę, by skontaktowała ją z Marcusem. Rosalinda obmyśla ryzykowny plan spotkania pary w klubie. Względy Siry stara się zdobyć Da Silva. Marcus namawia kobietę, by razem uciekli z Portugalii. Sira idzie na przyjęcie, które odbywa się w posiadłości Da Silvy. Ma tam do wykonania trudną misję.

Krawcowa z Madrytu odcinek 16
(środa, 16 czerwca, godz. 21:50 TVP2)

Sira zamierza wkrótce opuścić Portugalię. Niespodziewanie w hotelu, w którym kobieta się zatrzymała, zjawia się Marcus. Jest ranny. Tymczasem Da Silva odkrywa, że został oszukany przez Sirę. Wściekły mężczyzna zleca jej zabójstwo. Marcus pomaga kobiecie w ucieczce, ale rusza za nimi pościg. Dzięki odwadze Siry parze bezpiecznie udaje się wrócić do Madrytu.

Krawcowa z Madrytu odcinek 17-ost.
(środa, 16 czerwca, godz. 22:45 TVP2)

Da Silva odkrywa, że Sira ukradła mikrofilm, który dostał od Niemców. Wie, że musi go odzyskać, inaczej zginie. Wkrótce zdesperowany mężczyzna porywa Sirę i dzwoni do brytyjskiego agenta, składając mu pewną propozycję. W ratowaniu kobiety pomaga także Marcus. Dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Sira przedstawia wszystkim swojego ojca. Kobieta przeprowadza także poważną rozmowę z Marcusem. Od jej przebiegu zależy ich wspólna przyszłość.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz