World of Tanks obchodzi urodziny. W prezencie dla graczy kultowy czołg T-34


Nowy czołg premium za darmo dla wszystkich graczy, tydzień prezentów i wiele więcej! To prezenty przygotowane z okazji 11. urodzin gry. Od dziś, każdy kto zaloguje się w grze otrzyma zupełnie nowy, wierny historycznie czołg premium – T-34 z działem L-11. Ten radziecki pojazd IV poziomu dostajemy z 100% wyszkoloną załogą i miejscem w garażu.

Dodatkowo, każdy kto zaloguje się 7 razy między 12 a 22 sierpnia otrzyma 7 dni konta premium World of Tanks oraz 7 okolicznościowych biletów, które wymienimy na wartościowe nagrody w specjalnej, rocznicowej sekcji sklepu.

„Przygotowaliśmy specjalne wydarzenie na naszą 11. rocznicę ze świetnymi nagrodami i zapraszamy wszystkich graczy, obecnych i nowych, do wspólnej zabawy” - mówi Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks.

Poza wspomnianymi nagrodami i obchodami do gry trafiła aktualizacja 1.14. Wsód najważniejszych nowych rzeczy warto wymienić nowe czechosłowackie czołgi ciężkie, polowe modyfikacje pojazdów zmieniające ich role w bitwie oraz nową mapę Safe Heaven. Jest ona inspirowana Japonią lat 60. XX wieku, a ścieżkę dźwiękową do niej skomponował wraz z zespołem audio frmy Wargaming sam Akira Yamaoka, współtwórca serii Silent Hill. Ponadto powraca lubiany tryb Frontline oraz zupełnie nowy, Topografia, który polepszy znajomość map.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz