Syn. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 6-10 serialu o rodzie McCulloughów w TVP


Syn to serial zrealizowany na podstawie nominowanej do nagrody Pulitzera powieści pod tym samym tytułem, amerykańskiego pisarza Philippa Meyera. To wielopokoleniowa saga rodu McCulloughów. Akcja rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych: w 1849 roku i 1915 roku. Odcinki produkcji są nadawane w TVP2, trwają ok. 60 minut.

Syn / fot. TVP

Syn odcinek 6
(wtorek, 24 sierpnia, godz. 22:15 TVP2)

Rok 1849. Członkowie plemienia Komanczów wślizgują się do obozowiska Indian Tonkawa, ale nikogo tam nie zastają. Jego mieszkańcy zmarli bowiem na czarną ospę. Eli zyskuje możliwość zarażenia Komanczów wirusem. Kilkadziesiąt lat później, w roku 1915, rodzina McCullough ponosi konsekwencje zasadzki, którą zastawili buntownicy. Maria i Jeannie są zmuszone poszukać pomocy.

Syn odcinek 7
(środa, 25 sierpnia, godz. 22:15 TVP2)

1915 rok. Eli dowiaduje się o śmierci Ramona. Sugeruje Pete’owi, że Charles powinien opuścić ranczo. Pete ma tymczasem złe przeczucia dotyczące tej sytuacji. Boi się brutalnego finału. W 1850 roku młody Eli robi wszystko, by pomóc Ingrid - dziewczynie, która została schwytana przez Komanczów. Nie zdaje sobie sprawy, że już wkrótce on sam znajdzie się w o wiele gorszej sytuacji...r

Syn odcinek 8
(piątek, 27 sierpnia, godz. 00:05 TVP2)

1850 r. Komanczowie uznają, że Eli opuścił plemię. Tylko Prairie Flower nie potrafi w to uwierzyć i decyduje się odnaleźć mężczyznę. W 1915 roku Pete pragnie porzucić swoje dotychczasowe życie. Wraz z Marią układa dalekosiężne plany. Eli i Fineasz zamierzają wykonać ryzykowny ruch, by wejść w posiadanie obszaru ziemi, pod którym znajduje się ropa.

Syn odcinek 9
(poniedziałek, 30 sierpnia, godz. 22:10 TVP2)

Rok 1850. Młody Eli, aby przeżyć, jest zmuszony zaufać nietypowej osobie. Ranny w nogę trafia pod opiekę samotnej zdziwaczałej osadniczki Maggie, która przepowiada mu przyszłość. Rok 1915. Pożar saloonu. Pete kieruje podejrzenia na swojego brata, Fineasza. Eli podejmuje decyzję, która spowoduje rozłam w klanie.

Syn odcinek 10-ost.
(wtorek, 31 sierpnia, godz. 22:15 TVP2)

1849 rok. Do plemienia Komanczów niespodziewanie powraca jeden z jego dawnych członków. Eli postanawia zemścić się na Postrachu Wroga. W 1915 roku Eli oraz okoliczni mieszkańcy pragną rozprawić się z rodziną Pedra Garcii. Pete zdobywa wiedzę o planach ojca dotyczących przyszłości. Teraz mężczyzna staje przed trudnym zadaniem. Musi podjąć decyzję, wobec kogo ostatecznie zachować się lojalnie.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz