Velvet Collection od grudnia w TVP Kobieta. Opowiada o świecie mody w latach 60-tych w Hiszpanii


25 grudnia, w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, TVP Kobieta wyemituje pierwszy odcinek dalszych losów bohaterów hiszpańskiego serialu „Velvet”. Pełna miłosnych wątków akcja nowej produkcji Velvet Collection rozgrywa się również w latach 60. ubiegłego wieku.

Velvet collection

Kostiumowa produkcja „Velvet” skradła serca widzów już od pierwszych odcinków, kiedy w marcu tego roku serial miał swoją premierę w TVP Kobieta. Losy serialowej Any Riviery (w tej roli Paula Echevarria) oglądało wówczas średnio ponad 45 tys. widzów, co zapewniło antenie udziały na poziomie 0,31% (NAM). Najliczniej obejrzał się odcinek 19 marca, którego widownia wyniosła 80 tys. widzów.

Na kontynuację losów serialowej projektantki TVP Kobieta zaprasza 25 grudnia 2021 r. Pierwsze dwa odcinki „Velvet Collection„ zostaną wyemitowane w świąteczne popołudnie o godz. 14:30, a kolejne dwa w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia. ”Velvet Collection” jest jedną z głównych nowości kanału w ofercie programowej w styczniu i lutym 2021.

Główna bohaterka serialu, Ana Rivera, po trzech latach spędzonych w Nowym Jorku wraca do Hiszpanii, gdzie spełnia się jej wielkie marzenie. Wspólnie z przyjaciółmi otwiera w Barcelonie nowy salon i szkołę projektowania. Wszystko układa się idealnie, otrzymuje duży kredyt na rozwój biznesu, a nowa kolekcja okazuje się hitem. Jednak czy to wystarczy do osiągnięcia sukcesu?

W rolach głównych wystąpią m.in. Paula Echevarria, Aitana Sanchez-Gijon, Marta Hazas, Monica Cruz, Diego Martin, Fernando Guallar, Adrian Lastra oraz Javier Rey.

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz